Jump to content

Majek

Members
 • Content Count

  3,287
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Majek

 1. Ok, sub-forum założone. Jak by były jakieś problemy z pisaniem, czy uprawnieniami, piszcie mi na PW.
 2. Stworzyłem podforum dla projektu grupowego pt. TUNING. Miłej zabawy życzę.
 3. Fajnie idzie. Jedna uwaga dotycząca fotela. W fotelach ACES II anteny boi radiowej przed wystrzeleniem są złożone wzdłuż boków fotela (co widać nawet na ostatnim zamieszczonym przez Ciebie zdjęciu). Dopiero po wystrzeleniu się rozkładają (chodzi o te "czułki" przy wezgłowiu/zasobiku spodochronu).
 4. Nie wiem, czy to akurat to. Ale biorąc pod uwagę, że jako jedyny zgłaszasz ten problem i że takie właśnie są objawy przy korzystaniu z proxy, postawiłem jakąś diagnozę. Ot, pierwsze, co mi do głowy przyszło.
 5. Od jak dawna to trwa? To jest coś notorycznego, czy pojawiło się godzinę temu i od razu raportujesz? Masz jakieś proxy ustawione w przeglądarce?
 6. W związki z "tajemniczymi" zniknięciami fragmentów postów, zdjęć itd... wprowadzona została do silnika forum pewna zmiana. Otóż od teraz na edycję swoich postów macie 10 godzin. To tak w razie, jak by się Wam coś przypomniało, coś byście chcieli dopisać. Po upływie 10 godzin od chwili wysłania posta, możliwość jego edycji zostanie automatycznie zablokowana.
 7. Jak będziesz szlifował, to jednak postaraj się, żeby nity zostały nieruszone. Trzepaczki do jajek mają je wypukłe. Linie, jak najbardziej, należy ponacinać, ale wypukłe nity ciężko odtworzyć.
 8. http://www.gunze.pl/go/_info/?user_id=HS-103&lang=pl Jedna pytka...
 9. Z tymi tagami to tak jak z tematami wątków. Jak się będzie je niechlujnie tworzyć i przypisywać, to i tak będą bezużyteczne. Tak na dobrą sprawę to co jakiś czas pojawiają się zarzutu pod adresem wyszukiwarki, a ja tak na dobrą sprawę nie do końca wiem, na czym polega Wasz problem z nią (pisze to bez złośliwości, serio, ja jakoś zawsze znajduję to, co chcę znaleźć).
 10. Jakiś czas temu próbowałem z tym powalczyć. Od strony technicznej wszystko wskazuje jednak, że jest ok. Informacje o śledzonych wątkach przez poszczególnych userów sa prawidłowo przechowywane w bazie, zapytania wykonują się prawidłowo. Natomiast problem istnieje. Wygląda to tak, jakby był narzucony jakiś limit, być może u dostawcy usług, może w samym silniku, na ruch wychodzącej poczty. I jak się skumuluje za dużo do rozesłania na raz, to coś się przytyka. Inna sprawa to to, że jakiś czas temu przełączyłem forum na rozsyłanie wszelkich maili poprzez serwer SMTP i konto admina (do "wtedy" silni
 11. Opcja szybkiej odpowiedzi pierwotnie przewidywała możliwość pełnego formatowania tektu, wstawiania znaczników BBCode, emotikon itd, została jednak celowo przeze mnie z tego okrojona, żeby... No właśnie... Żeby pozostała szybką odpowiedzią... Jeżeli komuś baardzo tego brakuje, wystarczy zamiast "Wyślij" kliknąć "Podgląd" i tam można dodać wszystko, czego dusza zapragnie. Generalnie uważam temat za wyczerpany.
 12. Jak sam słusznie zauważyłeś, temat był poruszany kilkukrotnie i za każdym razem konkluzja była taka sama. Nie wiem, czy jest sens po raz kolejny do tego wracać.
 13. Dopisz mnie na dwie M-ki. Maila wyśle wieczorkiem, muszę się najsampierw w regulamin zamawiania wgryźć...
 14. To ja jeszcze dodam słowo komentarza skierowanego np. do kolegi HEER. Wyobraź sobie sytuację, że organizujesz... hmm... Nazwijmy to klub modelarski. Sam organizujesz lokal, sam go odmalowujesz, sam wybierasz kolor ścian, terminy spotkań i tematykę przewodnią, która klub będzie się zajmował. Udostępniasz taki klub dla innych, robisz to społecznie, dla własnej satysfakcji, nie pobierasz za to opłat. Czy uważasz, że z tego tytułu stajesz się osobą publiczną, która podlega ocenie, stanowi władzę, która należy sprawdzać, kontrolować, rozliczać itd? Wątpię... Nie wątpię jednak, że gdyby pośród człon
 15. Dużo też zależy od Waszych serwerów pocztowych. Jakiś czas temu przełączyłem silnik forum z z wysyłania poczty swoim wewnętrznym mechanizmem na korzystanie z serwera SMTP. Od tamtego każda wysłana wiadomość idzie przez zewnętrzny serwer (tak, jakbyśmy je wysyłali z klienta pocztowego). Od tamtego momentu, dziennie przychodzi kilka - kilkanaście zwrotek z komunikatem o niemożliwości doręczenia wiadomości na podany adres. Więc albo macie błędnie podany w profilu adres mailowy albo przypchana szkrzynkę pocztową albo nieaktywne konto albo albo albo... W każdym razie przyczyna wielu niedoręczeń nie
 16. Zmieniłem uprawnienia. Teraz powinno być ok.
 17. Coś musiałem zpaprać przy ustawianiu. Po południu się tym zajmę (jak nie zapomnę). Grzegorz, tobie działa, bo masz, jakby to powiedzieć, troszkę więcej uprawnień...
 18. No właśnie miałem pisać. Jakbyśmy się gdzieś pierdyknęli, czy to w przenoszeniu wątków, czy w ustawianiu uprawnień, to krzyczcie...
 19. Zaraz, zaraz, spokojnie... Zakończmy najpierw konkurs, dobrze? Sprawa projektów grupowych jest już generalnie przedyskutowana, pewne ustalenia zostały podjęte, teraz kwestia wprowadzenia ich w życie. Ale jak już powiedziałem, niech skończy się konkurs.
 20. Majek

  Polskie Herculesy

  Buehehee.. Mnie się przypomniało, przed ostatnim Airshow podchodzi do mnie jakiś typek z mikrofonem TVP (za nim stoi kamerzysta) i się mnie pyta, gdzie tu jakieś polskie samoloty stoją. Ale, pytam się, polskie w sensie produkowane w Polsce, czy polskie w sensie latające w PSP? A on, że by chciał wywiad z polskim pilotem zrobić, wiec latające w Polsce. No to mu mówię, że niedawno Mińsk wylądował (wiadomo co) i stoją na stojance, może uda się tam jakiegoś pilota złapać (w co wątpiłem). Gość podziękował i poszedł w kierunku stojanki. Ja tez się odwróciłem i poszedłem w swoją stronę. Ale gość się
 21. Bardzo ładna paskuda. Zawsze powtarzam, że ten samolot jest tak szpetny, że aż piękny. Nie w twarz, Nexus, nie w twarz!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.