Jump to content

cparty95

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 1. Świetny model w ciekawym malowaniu. Gratulacje
 2. Piękny model, bardzo mi się podoba.
 3. Jestem pod wrażeniem szybkości z jaką robi pan modele (prawie jak w fabryce) i pełen podziwu dla jakości ich wykonania. Świetna robota i wielkie brawa dla pana.
 4. Witam, samolot ogólnie ładny lecz razi parę rzeczy takich jak: pomarszczona kalkomania i farba, ślady po łączeniu połówek kadłuba i gdzie nie gdzie smugi po pędzlu. Na takie powierzchnie przydałby się aerograf lub spray, jednak duży plus dla ciebie za ukończenie modelu i wystawienie go w konkursie. Życzę powodzenia przy budowie kolejnych modeli.
 5. Bardzo ładna F-15-tka. Czekam na galerie skończonego modelu.
 6. Witaj czy mógłbyś mi powiedzieć jakich farbek użyłeś do tego mi-26?
 7. Przydały by się lepsze zdjęcia bo na razie widzę tylko koszmarne smugi, poczytaj temat o malowaniu pędzlem i maluj kilkoma cienkimi warstwami.
 8. cparty95

  He-219 A-F UHU

  Model super. Podziwiam Cie, że chciało ci się robić te plamki
 9. Kokpit mi się bardzo podoba. Jeśli można wiedzieć, to ile dałeś za blaszki?
 10. Jestem pod wrażeniem wyglądu kabiny twojego Łosia. Mam pytanie jak robisz te ślady eksploatacji (jeśli mógłbyś to prosiłbym o szczegółowe opisanie).
 11. Chudziutki mam pytane. Czy dobrze sprawuje się ten aerograf, który kupiłeś, bo też zamierzam sobie taki sprawić? Czy wart jest swojej ceny?
 12. cparty95

  Aerograf

  Witajcie Koledzy proszę was o radę kupiłem sobie niedawno aerograf za 30 złotych w celu nauczenia się malowania i posługiwania się nim. Ma prosta budowę dlatego łatwo go rozkręcić i wymyć. Na początek kupiłem sobie butlę z gazem jednak jest to nie ekonomiczne i miałem z nią niemiłą przygodę. To ten aerograf: Mam do was w związku z tym pytanie, czy da się zasilać ten aerograf kompresorem Pari ? W instrukcji aero pisze, że ciśnienie wymagane do pracy to 15- 30 psi. Jako, że kompletnie się na tym nie znam liczę na wasza pomoc.
 13. Fajny samolot, a jaka to firma?
 14. Fajny helikopter szkoda tylko że nie w mojej skali
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.