Jump to content

klima1

Members
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Siem-ce Śl
 • Interests
  mod. lotnicze-asiory

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obawiam się, że w Poznaniu dużego wyboru już nie ma. Moim zdaniem najciekawszy teraz jest Dataland: https://goo.gl/maps/VfqSS98ZoJ98AZtW7 I tak naprawdę nie wiem, czy jeszcze się jakiś inny sklep ostał w Poznaniu. Panterę odwiedzałem ostatnio jakieś 5 lat temu. Byli wtedy na Dziadoszańskiej.
 2. Ależ marudzicie. Husaria? Byłoby ładnie, ale jak potem taki samolot miałby lecieć do Turcji, Rosji albo na Ukrainę, to by było niezręcznie. Nie daj Boże ktoś by skojarzył, co to za kolorowe ludziki tam na tym samolocie są wymalowane. Ja to bym tu widział orła - można cały samolot: kadłub, skrzydła góra + dół i stateczniki poziome wymalować. Ale wtedy z d... by mu niebieski ster kierunku wystawał. Kurcze, to też niezręcznie i ktoś by marudził.
 3. Nie szukajcie dziury w całym. No zrobili tak, a nie inaczej. Taki akurat mieli pomysł. Wstydu nie ma, więc nie ma co rozpaczać.
 4. Używam podkładu MrSurfacer, jest moim zdaniem OK, ale charakterystyczny zapach utrzymuje się bardzo długo. Co wtedy robić? Nie zostawię przecież wyciągu włączonego na 3 dni.
 5. A nie dałoby rady wrzucić tego gdzieś, gdzie nie trzeba się logować, żeby ściągnąć pdf?
 6. Gąsienicom z tego miękkiego plastiku dawno upłynął termin przydatności do spożycia. Uważaj na nie, bo łatwo jest je teraz połamać.
 7. Też gratuluję! Widziałem Twoje modele w Gnieźnie, bardzo mi się podobały.
 8. Z twardego plastiku. Model 222 w ogóle wygląda na dopieszczony - detale ładne, ma nawet dedykowane kalki, a nie "generyczne".
 9. Najoptymalniej chyba by było znaleźć koło ciebie coś w rodzaju warsztatów modelarskich, jak te w Poznaniu: https://pl-pl.facebook.com/WarsztatyModelarskie/ W ramach opłaty dostęp do wszystkiego, co potrzeba, a nawet do wiele więcej.
 10. Stabilność Wszechświata została zatem uratowana. W sumie wszystkie kleje Tamiya mają gdzieś we Wszechświecie swój pędzelek - nie ma nadmiaru jednego ani drugiego ;)
 11. Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich modeli. Są po prostu wspaniałe!
 12. Nie wiem, czy kleiłeś konkretny egzemplarz na podstawie zdjęć, czy nie, ale wydaje mi się, że one miały pionowe ściany przestrzeni ładunkowej, dodatkowo "zderzak" wygląda na późną produkcję, a z kolei koła są ewidentnie z wczesnych serii. Może to jakaś polowa przeróbka?
 13. Dzięki. Też o tym myślałem i pewnie jeśli powstanie kolejna wersja, to rzeczywiście będzie pochylona. Kulki nigdy mi się jakoś nie sprawdzały - grzęzną w "mule" na dnie puszki i tyle z nich pożytku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.