Jump to content

badjaq

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  B'ham
 1. Oczywiście, że był i to spory. Udało mi się go rozwiązać, ale przystępując do budowy sprężarki w ogóle nie miałem świadomości, że taki problem się pojawi. Temu problemowi i jego rozwiązaniu poświęcona jest 16 część relacji. Prezentacji prawidłowego działania odprężnika poświęciłem również film na kanale YT.
 2. Cześć, chciałbym pochwalić się moją konstrukcją (jestem nowy na forum ). Zapraszam do zapoznania się z chyba najobszerniejszą relacją z budowy "lodówkowca" w polskim internecie, która jest dokumentowana krok po kroku zdjęciami oraz bardzo obszernym komentarzem. Relacja zawiera opisy wszystkich elementów, szczegółowy kosztorys, profesjonalny schemat pneumatyczny, a nawet filmy video. Budowa miała miejsce na przełomie 2012/2013, trwała około 2 i pół miesiąca i przyniosła mi wiele satysfakcji. Zachęcam wszystkich zainteresowanych budową własnego kompresora do lektury oraz zostawiania komentarzy pod relacjami, jeśli się spodobają lub okażą pomocne. Link do części 24 (ostatniej) części relacji: http://brosatwar.blogspot.com/2013/02/warsztat-projekt-kompresor-24.html Bardzo szczegółowy kosztorys oraz przegląd komercyjnych konstrukcji znajduje się w części 23: http://brosatwar.blogspot.com/2013/02/warsztat-projekt-kompresor-23.html Dużo zdjęć gotwego kompresora w części 22: http://brosatwar.blogspot.com/2013/02/warsztat-projekt-kompresor-22.html Po blogu można nawigować przewijając go lub korzystając ze spisu treści. Pozdrawiam! PS. Osoby zainteresowane tematyką poruszaną na blogu, zapraszam do dołączenia do jego obserwatorów. Schemat:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.