Jump to content

barszczo

Members
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

barszczo last won the day on June 17 2020

barszczo had the most liked content!

Community Reputation

196 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Olkusz

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Rzadki ptaszek i całkiem ładnie wygląda, a materiał wyjściowy o ile dobrze pamiętam to nie porywał. Biorąc pod uwagę ilość wystawianych przez ciebie modeli, ciekawy jestem czy ty kiedyś śpisz w ogóle .
 2. Bardzo fajny, wielki szacun za malowanie biorąc pod uwagę użyte farby. Lustereczko się tylko odkleiło temu modelu .
 3. Dzięki panowie. Przyznam że im więcej zagłębiam się w ten zestaw, tym bardziej odpuszczam. Przyzwyczaił się człowiek do Eduardów i innych wynalazków i teraz byle model sprzed dwudziestu paru lat staje się wyzwaniem. Oczywiście skończę go, bo zgodnie z prawem Murphy'ego zaraz potem ukaże się nowa i lepsza miniatura tego samolotu. Tymczasem zakończyłem zabawę z przedziałem strzelca odrobinę upodabniając go do oryginału. Całość zagruntowana, czeka na kolor:
 4. Szachownice i siódemka na boku to jeszcze pół biedy. Gorzej z godłem. Jakbyś potrzebował więcej zdjęć to jeszcze jakieś mam.
 5. Poczekaj na piątkę od Edka. Tamiya klocki Lego, ale to już zabytek, Airfix lepszy ale upierdliwy. Oba do nitowania. Nie jest to przesadnie trudne chociaż sam długo się przed tym broniłem. Rób Messera .
 6. Z tego co zauważyłem po prawej stronie za śmigłem masz dwa otworki i brakuje tam wklejonej osłony rozrusznika Coffmana w kształcie łezki, dość charakterystyczny element ósemek i wczesnych dziewiątek. Na dolnej osłonie silnika powinna być linia podziału przez środek. Koła raczej bez bieżnika, a linek anten IFF na tym egzemplarzu nie było. A, jeszcze lusterko do wymiany na prostokątne. Poza tymi drobiazgami, całkiem ładny model .
 7. Miałem kilka roczników APKR, jakiś czas temu poszło wszystko na Znanym Portalu Aukcyjnym: Oprócz APKR było jeszcze HPM oraz najlepsze moim zdaniem REVI, zdjęcia jeszcze z wyprzedaży. Oj było tego:
 8. Tak, dokładnie o to mi chodziło. Czasem razem z planami załączali piękne przekroje samolotów, np. wspominany już P61 czy Gladiator. Mam jeszcze numer w którym były plany Iła2, a na okładce artwork jak z pudełka z modelem.
 9. 10/79. Były tam też plany Macchi 202 o którym wspominałem. W innym numerze były jeszcze plany Avii B534 ze zdjęciem modelu KP. Teraz muszę przejrzeć stare Skrzydlate Polski z lat osiemdziesiątych.
 10. Pewnie! Pisaliśmy o nim jakieś 10 stron wcześniej. Super zachowany i widzę że znaki na skrzydłach kleiłeś tak jak i ja . Silnik pokaż jeszcze . Z innej beczki: bardzo miło wspominam czasopismo Modelarz. Co prawda było to pismo dla ambitniejszych modelarzy, a z planów tego co tam zamieszczano można było zbudować coś co naprawdę mogło latać, jeździć lub pływać. Pomimo tego kupowałem je namiętnie bo co kilka numerów można było znaleźć opisy, rysunki i zdjęcia prawdziwych samolotów. Z tej gazety dowiedziałem się że istniały takie konstrukcje jak P-61 Black Widow czy Macchi 202. A i czasami
 11. Wczesny egzemplarz z tym szablastym śmigłem to rzadki widok. Tutaj taki przykład:
 12. Brawo za temat, dawno nie widziałem modelu powojennego Mustanga.
 13. Jastrząb, a wpięta P-11 . Oprócz wrześniowych maszyn były jeszcze z Francji i Wielkiej Brytanii o ile dobrze pamiętam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.