Jump to content

barszczo

Members
 • Content Count

  593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

barszczo last won the day on June 17 2020

barszczo had the most liked content!

Community Reputation

279 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Olkusz

Recent Profile Visitors

1,141 profile views
 1. Model Monogramu to statek z serialu "The Invaders" u nas bardziej znanego jako "Najeźdźcy z kosmosu". Emitowany był w Studiu 2 po zakończeniu Kosmosu 1999. Przełom lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.
 2. Dobrze wygląda. Ja z zasady nie robię modeli w NMF .
 3. Fakt, przypomniałeś mi . Numer 8. Jest rysunek Su-7U i dokładny plan belki BD3-56FNM z wymiarami. Mocowana była pod kadłubem tylko po lewej stronie: Fragment rysunku zamieszczony tylko do dyskusji.
 4. To konkretne śmigło było metalowe. Łopaty wyglądają jak pomalowane na czarno, ale mam nadzieję że to tylko problem fotografii, a kolor to RLM70 .
 5. Obejrzyj to. Masz szczegóły podwieszenia IAB500:
 6. Góra, okolice pitota. Na zdjęciach Xmena dobrze to widać, ma to być pod rurką.
 7. Oblaszkowane wzorowo , ale skąd pomysł na cięcie kadłuba? Generalnie poszatkowany w modelu przez producenta kadłub najlepiej jest złożyć w pierwszej kolejności w całość na płaskiej powierzchni, nawet jeśli instrukcja mówi inaczej, a dopiero potem łączyć połówki kadłuba. Spodziewam się kłopotów z geometrią, oby nie. No i dokładasz sobie sporo roboty w niełatwym modelu. Trzymam kciuki.
 8. A podobno u nas było ciężko modelarzom w tamtych czasach
 9. Wygląda całkiem, całkiem. Wnęki podwozia tam gdzie wchodzi goleń zostaw tak jak jest, zazwyczaj miała kolor spodu. Tam gdzie wchodzi koło do wyboru: tak jak jest, srebrna lub RLM02. Dookoła fartuch w kolorze brezentu. W kwestii obić to zrób tam gdzie były zawsze: łączenie kadłuba ze skrzydłem i samo skrzydło przy kadłubie czyli tam gdzie wszyscy łazili. No i obowiązkowo śmigło otarte do gołego metalu od wewnętrznej strony. nawet do połowy wysokości z miękkim przejściem. Tu masz typowe otarcia które można zrobić zawsze. Oczywiście po obu stronach: Tu rzut oka na śmigło:
 10. Skąd ja to znam . U mnie też szafka pełna rozbabrańców.
 11. Szklarnia pilota na miejscu, spasowanie dobre, dodane jedynie dwa paski plastiku na łączeniu końca owiewki z kadłubem: W kabinie strzelca doszła obrotnica i ruchoma część owiewki w pozycji odsuniętej: I na koniec wspomniana w poście wcześniej inna historia, czyli spasowanie reszty szklarni strzelca. Będzie trochę zabawy:
 12. Nie no wymiękam, znowu śledź? I to jeszcze przy niedzieli, a nie w piątek? A poza tym fajny bo nieczęsto widzi się śledzia Japońca . I tym razem nie powiem: szkoda że nie Belg .
 13. Przejścia miękkie. Tu masz artykuł z bloga producenta gdzie są zdjęcia które rozwieją twoje wątpliwości: http://armahobbynews.pl/blog/2019/08/27/szczesliwa-trzynastka-hugona/
 14. Dobrze że wloty powietrza Quickboosta wziąłeś, już ci nie chciałem o nich pisać .
 15. Nareszcie coś innego, naprawdę fajnie wyszedł .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.