Jump to content

Hubert Kendziorek

Members
 • Content Count

  1,100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Hubert Kendziorek last won the day on August 14

Hubert Kendziorek had the most liked content!

Community Reputation

182 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oł maj god! Świetna robota.
 2. Kalkomanie, przyjemne w nakładaniu, ale nie najcieńsze. Obficie podlane Solem, ale nie reagowały na niego zbyt mocno. Konieczne były poprawki malarskie w trakcie nakładania kalkomanii, częściowo efekt mojego gapiostwa, częściowo niedokładności.
 3. Przyjemnie popatrzeć, świetnie wyszedł, zupełnie jak nieazurowa pedwudziestkaczwórka
 4. Bardzo fajnie zaczyna to wyglądać. Masz w planie odtwarzanie nitów, brakujących paneli, łączeń blach? Nity są dość charakterystyczne w tej konstrukcji i nawet wgłębne dodałyby detalu miniaturze.
 5. Nie, jednak nie wytrzymałem. Krok wstecz. CA na szpary, szlif po całości, szczególnie owiewki, na których metalik wyglądał po prostu obrzydliwie. Do tego coś pokręciłem na grzbiecie, trzeba poprawić kształt niebieskiego motywu, za grosz symetrii nie było.
 6. Wybaczcie ręcznik papierowy, czerwony na mechanice klap się łatwo ściera, jeszcze nie zabezpieczone. Oczywiście powyłaziły babole, nie wiem jeszcze czy zdecyduję się na poprawianie wszystkich. Metalik po półmacie przygaśnie. Ogólnie, tak sobie to wygląda.
 7. Czyścioszek, jak na traktor, nawet koła nie śmigane Ale rozumiem, że taka konwencja i w jej ramach wyszedł prawdziwy, błyszczący klejnocik. Pozdrawiam Hubert
 8. Musiałem tam przeszlifować biały podkład. Spód i tak będzie czerwony, poza zamaskowanymi płaszczyznami. Powinno zniknąć.
 9. Maski na spodzie, trzeba było uzupełnić taśmą, zwłaszcza za osłoną radaru i w ogóle jej okolice.
 10. Finezyjnie (nieprawdaż? ) zamaskowana góra, pryśnięty na żółto pod maski spód, z pewnym chm... naddatkiem. Zobaczymy, jak na tym czerwony siądzie.
 11. I zasadniczo ma dawać Aczkolwiek, teraz jak tak patrzę na zdjęcia, ten niebieski nie jest aż tak oczobijący. Pewnie go jakąś mgiełką przygaszę. https://www.airliners.net/photo/France-Air-Force/Dassault-Mirage-IVP/861156/L
 12. Chyba jeszcze lepiej, bo jest bardzo dobrze, zwłaszcza setka wychodzi świetnie
 13. Maluje się. Jest też już metalik i pas przeciwodblaskowy. Na dole biały podkład, następny w kolejce żółty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.