Jump to content

Reez

Members
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznań, Kołobrzeg
 • Interests
  Akwarystyka, modelarstwo, sport
 • Occupation
  Logistyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wybaczcie za odgrzebanie tematu - to mój pierwszy taki więc muszę się 'pochwalić' Zostałem zmotywowany do dalszego działania
 2. Cześć Wszystkim, Tematem wątku jest prototypowy brytyjski czołg super ciężki produkcji firmy Meng Model w skali 1:35. Model nabyłem dobrych kilka lat temu i w zasadzie był już ukończony ale nigdy na forum nie trafił. W międzyczasie odbył sporo kąpieli w CleanLuxie aż w końcu dostał pierwsze malowania wraz z lekką modulacją i znowu na mniej więcej dwa lata trafił do pudełka. WMS 2019 było dobrą okazją aby w końcu go odgrzebać i przywrócić do życia. Czasu było niewiele dlatego efekt jest jaki jest ale mimo wszystko jestem z niego zadowolony Malowanie aero za pomocą zestawu US Olive Drab firmy AK Interactive. Dodatkowo użyłem trochę chemii od MIG'a oraz Vallejo. Model został wzbogacony jedynie o kilka dyrdymałów firmy Black Dog. ''Żółw'' przez jakiś czas był niedostępny na naszym rynku ale wiem, że pojawił się niedawno znowu w sprzedaży i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu kto lubi niecodzienne konstrukcję. Ukończony, który co poniektórzy mieli pewnie okazję zobaczyć na żywo we Wrocławiu prezentuje się tak:
 3. Reez

  T29E3 Takom 1:35

  Tak, to fakt - na obicia się szarpnąłem po raz pierwszy i w trakcie ich robienia zaczęło wychodzić zupełnie inaczej niż sobie to założyłem i wyobrażałem...a im dalej w las tym było tylko gorzej co spowodowało miesięczną przerwę od modelu. Koniec końców 'uratowałem' to na tyle co widać na zdjęciach.
 4. Reez

  T29E3 Takom 1:35

  Dzięki za pierwszą odpowiedź. Na gąsienicach nie ma ani grama rdzy - znajduje się tam Vallejo 73109 Natural Umber oraz 73110 Burnt Umber co emituje ziemię/kurz/pył jak zwał tak zwał. Może monitor/wyświetlacz przekłamuje trochę kolor i przez to odniosłeś takie wrażenie?
 5. Reez

  T29E3 Takom 1:35

  Cześć Wszystkim, Po prawie dwu letniej przerwie ze sklejaniem powracam z modelem amerykańskiego czołgu T29E3 firmy TAKOM. Model został wykonany prosto z pudła, z dodatkiem kilku dyrdymałów i figurek firmy Tamiya (moje pierwsze figurki więc miejcie litość :D) Malowany zestawem Olive Drab firmy AK Interactive, brudzenie MIG, Vallejo. Jako, że jest to dosyć świeży wypust to plastik i składalność była bardzo fajna, żadnych szpar ani tym podobnym przygód. Nie ma co się więcej rozpisywać, a zatem zapraszam do galerii:
 6. Tak jak zostało już napisane wyżej - drzewa robiłem czarnym żelowym długopisem - pędzlem nie dałem rady
 7. No właśnie w rzeczywistości to nie ma nic z rdzą wspólnego - na rozjaśnionych fotkach to tylko tak wygląda. Na gąsienicach znajduje się pigment Vallejo 73109 Natural Umber oraz 73110 Burnt Umber
 8. To wciąż ten sam model, wciąż dużo brakuje do Twojego poziomu ale chyba jest ciut lepiej Starałem się zmyć stare błędy - jednak nim się zorientowałem z gąsienic została tylko papka :(
 9. Masz rację... kilka rozjaśnionych zdjęć poniżej: Zdjęcia rozjaśnione ale już trochę przekłamują kolor.
 10. Pierwsze malowanie zrobiłem z listkami - nie wyszło mi zbyt ciekawie - kąpiel w CleanLuxie i malowanie bez listków Tak - pierwsze próby były robione sondą (ukradzioną od dziewczyny), drugie pędzlami - kąpiel w CleanLuxir i malowanie czarnym żelowym długopisem
 11. Witam Serdecznie, W to dzisiejsze południe chciałbym przedstawić wszystkim mojego starego niemieckiego B1 przerobionego na francuza w nietypowym kamuflażu. Jest to model firmy Tamiya wzbogacony o Friule, ponieważ doskonałe zestawowe plastiki rozpuściły się w acetonie (nigdy więcej tego cholerstwa nie dotknę ) Zdjęciu, które mnie 'zainspirowało': No i wreszcie moje wypociny:
 12. W tej chwili to jak zupełnie inny model
 13. Dzięki Rozumiem, że chodzi o 'garnek' dowódcy? Było to rozwiązane w ten sposób, że był wkład z samymi wizjerami peryskopów do garnka.
 14. Jeżeli chodzi o kropeczki to były one robione 'sondą' (ukradłem dziewczynie która używa tego do swoich paznokci ) i w momencie jak za dużo farby nabrałem to fakt robiły się wypukłe po szybkim pacnięciu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.