Jump to content

janex

Members
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by janex

 1. Jeśli chodzi o hosting to polecam PicturePush. A kiedy planowe zakończenie budowy naczepy
 2. Najlepiej jak byś się w ogóle nie udzielał na tym forum. Jak nie wiesz to nie udzielaj rad!!
 3. HAHAHA, no rzeczywiście wygląd stroju jest kluczem do sukcesu. Rozumiem że można się cieszyć ze ManU jest w finale, bo np reprezentują ładny styl gry. Ale żeby się cieszyć z tego powodu ze mają ładne stroje to trochę dziwne. A w finale i tak Barca rozgromi ManU.
 4. Mądre słowa, a po drugie Wojtek weź z tematu wiadomości wywal "zapraszam do oglądania", bo jak ktoś chce to zobaczy a jak nie to nie i według mnie ta część tematu jest bezsensowna.
 5. To tylko miało pokazać, że jest ładunek, a ty się znów czepiasz ScaniaV8 co z tego, że paczka chusteczek przeszkadza Ci to. Co się tak irytujesz?? To już lepiej nic nie dawać niż paczkę chusteczek. Ty bardzo fajne rzeczy robisz z drewna to co za problem zrobić z 3 paletki a na tym mini paczuszki.
 6. Wojtek ile ty już wydałeś na te gabloty i lustra. Chyba więcej niż za same modele.
 7. Proszę was oduczcie się nazwy TIR. Można powiedzieć ciężarówka, truck czy jeszcze coś innego ale nie TIR. TIR--- Międzynarodowy Tranzyt Drogowy (oficjalny skrót TIR, od fr. "Transports Internationaux Routiers") – międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych.
 8. Ciekawy i odważny projekt, oby tylko wszystko wyszło tak jak powinno. A siłownik możesz zrobić z starej anteny z radia, były tez takie lampki z "siłownikami", twój brat ma to w manie.
 9. Nie nie przeprowadziłem się Górny Śląsk - Oberschlesien
 10. Zawieche miałem od kumpla i wiem że już takiej nie ma. A jest bodajże z modelu dafa 95 z italeri. O taki:
 11. Popatrz na 1 fote. Model robię zgodnie z oryginałem.
 12. Na kabinie już położony pomarańczowy. Nie będę już kład kolejnych warstw. Teraz tylko lekko przeszlifować z niektórych śmieci i nic tylko kłaść bezbarwny. Przyłożyłem żółtą kartkę żeby było widać różnicę: No i reszta: Sory za foty z lampą ale się zapomniałem.
 13. Na banko fotomontaż. W Photoshopie da się wszystko zrobić.
 14. W tym roku to mój I model :P A są ferie więc coś trzeba robić na nartach nie jeżdżę więc kleję modele. Dzięki za miłe opinie
 15. Foty już powinny działać.
 16. Właśnie nie mam nic dotyczącego okablowania. OK postaram się poprawić z fotami, zaraz coś wykombinuję.
 17. Kurde dziwne ja mam normalnie
 18. Witam wszystkich w mojej kolejnej relacji. Tym razem "biorę się" za Iveco Turbostar z italeri. Planuję model wykonać w takim oto malowaniu (jak poniżej) nic nadzwyczajnego ale mi się spodobało ale w konfiguracji 6x4, a nie tak jak jest na zdjęciu 4x2. Tak jak widać no focie model zrobię z niskopodwoziówką z revella. A na niej będzie stał walec. Ale to już przyszłość wiec na razie nie będę o tym gadał. W modelu nie będę robił wiele przeróbek choć troszkę ich będzie. Między innymi muszę przedłużyć ramę dodać dodatkową oś napędową. Może jakieś okablowanie. Troszkę pierdółe
 19. http://www.wettringer-modellbauforum.de/forum/index.php
 20. Wojtek T miałem cię za kogoś inteligentnego i pełnego kultury ale tym obrażaniem innych nie poprawiasz swojej sytuacji. Według mnie takie osoby nie powinny być na forum, ponieważ ktoś nie może wyrazić swojej opinii, bo autorowi się ona nie podoba i od razu go obraża.
 21. Mówisz że jest skrętna ale ją skleiłeś na stałe. Więc ona jest tylko skrętna w naszej wyobraźni tak samo jak można powiedzieć ze model dafa z italeri ma silnik no bo ma w rzeczywistości ale w modelu go nie ma. I po co mówisz ze jest skrętna nie lepiej było od razu powiedzieć że ją na stałe przykleiłeś. Co jak co ale wydaje mi się że kolegów modelarzy nie powinno się okłamywać. A twoje wypowiedzi odbieram jako kłamstwo.
 22. Zobacz sobie fotki D Tam tego nie widać. Udowodnij to że jest tam oś skrętna.
 23. A skąd wiesz może potrafi. Z twojej wypowiedzi wynika ze ty uważasz ze jesteś mistrzem w tym co robisz ale według mnie ten model pokazuje że tak nie jest, bo mistrz nie tylko model skleja czysto starannie i dokładnie czego ci nie brakuje, ale skleja także modele jak najbardziej oryginalne i odwzorowane w 100%. I wielu ci już radziło żebyś coś poprawił a ty po prostu nas olewasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.