Jump to content

Erni

Members
 • Posts

  324
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Olku ale ludzie chcą poznać klasy startowe i regulamin a tego nie podałeś.
 2. Konkurs tuż tuż a tutaj tradycyjnie cisza....Olku podeślij info
 3. Robercie rewalacyjny model , moje szczere gratulacje !! Jesteś nadzieja polskeigo modelarstwa
 4. Wiele osób jedzie spontanicznie , niektórym moze szkoda stracić 10 zł jak nie wiedza czy przyjadą na 100 %. Fakt można wpłacić ,ale jest to kładzenie kłód pod nogi uczestnikom. Po drugie ,poza tutejszym forum impreza totalnie nie rozreklamowana , po koleżeńsku wsadziłem info na swoje grupy na Facebooku ,to moze i większa frekwencja będzie. Bardzo lubię Wasza imprezę, jeżdżę od lat ale takie poczynania zniechęcają bardziej niż przyciągają .
 5. Olku czyli ten absurd dalej trwa? 5 dni przed konkursem muszę już wpłacić? Bo jak nie to moje modele nie zostaną przyjęte? Wiem że to wymysł spółdzielni , moze czas z nimi sie rozstać i poszukać inne wsparcie przy organizacji konkursu?
 6. W tym konkursie stawiamy na same prace,a nie na ich prezentacje na ładnej podstawce. Zapoznaj się z poprzednimi konkursami , z regulaminem na pewno wiele wyjaśni. Nie chcemy faworyzować żadnej kategorii ,i dając przyzwolenie na wypasione podstawki w figurach , jednocześnie by wypadało dać przyzwolenie samolotom i pojazdom , a tego chcemy tym razem uniknąć. Takie ustalenia podjęła administracja konkursu wraz ze sponsorami i tego będziemy się trzymali . Można pokazać ładnie figurę stojącą na drewnianej podstawce i z ziemistym podłożem.
 7. Błąd poprawiony , dzięki za wychwycenie . Nie myli się tylko ten co nic nie robi . Jakie to polskie do...bać komuś bo coś robi fajnego dla innych.
 8. Zapraszam kolego na konkurs, mamy naprawdę bardzo ciekawe nagrody .
 9. Rewelacja Rafale , bardzo mi się podoba, kończ bo konkurs ku końcowi się zbliża
 10. W mojej opinii totalny absurd z opłatami . Ile osób jedzie na ta imprezę z przyzwyczajenia. Lepiej znieście opłaty całkowicie , bo to będzie mega porażka tej imprezy. Założe się ze dużo ludzi przyjedzie nie świadomych i odbiją się z modelami od drzwi. Zmieńcie to póki się da, i dajcie lepsze info o imprezie bo poza tym forum to nigdzie nie ma ...no podlinkowałem na swej grupie na Fejsie.
 11. Z tego co pamiętam kalki kładły się fajnie. Na grube polecam czarny Hipersol lub debonder nakładamy aerografem w małych ilościach.
 12. Dziękuję koledze jawkers za prawidłowa publikacje zdjęć. Jakoś ostatnio Photopucket mnie nielubi. Miło że model sie podoba
 13. Przepraszam ale nie znam powodu dlaczego zdjęcia się nie lądują. Dałem link do galerii zewnętrznej
 14. Po około 3 latach zatęskniłem za pancerka.Dla czystej radości własnej i relaxu zbudowałem sobie model Ziła-131 z firmy ICM w skali 1/35. Model prosto z pudełka, zero waloryzacji. Ideologia to składak z demobilu do renowacji przez kolekcjonera militariów. Model nie jest przedstawiony jako wrak. Zdjęcia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.