Jump to content

Erni

Members
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Erni

 1. Olku ale ludzie chcą poznać klasy startowe i regulamin a tego nie podałeś.
 2. Konkurs tuż tuż a tutaj tradycyjnie cisza....Olku podeślij info
 3. Robercie rewalacyjny model , moje szczere gratulacje !! Jesteś nadzieja polskeigo modelarstwa
 4. Wiele osób jedzie spontanicznie , niektórym moze szkoda stracić 10 zł jak nie wiedza czy przyjadą na 100 %. Fakt można wpłacić ,ale jest to kładzenie kłód pod nogi uczestnikom. Po drugie ,poza tutejszym forum impreza totalnie nie rozreklamowana , po koleżeńsku wsadziłem info na swoje grupy na Facebooku ,to moze i większa frekwencja będzie. Bardzo lubię Wasza imprezę, jeżdżę od lat ale takie poczynania zniechęcają bardziej niż przyciągają .
 5. Olku czyli ten absurd dalej trwa? 5 dni przed konkursem muszę już wpłacić? Bo jak nie to moje modele nie zostaną przyjęte? Wiem że to wymysł spółdzielni , moze czas z nimi sie rozstać i poszukać inne wsparcie przy organizacji konkursu?
 6. W tym konkursie stawiamy na same prace,a nie na ich prezentacje na ładnej podstawce. Zapoznaj się z poprzednimi konkursami , z regulaminem na pewno wiele wyjaśni. Nie chcemy faworyzować żadnej kategorii ,i dając przyzwolenie na wypasione podstawki w figurach , jednocześnie by wypadało dać przyzwolenie samolotom i pojazdom , a tego chcemy tym razem uniknąć. Takie ustalenia podjęła administracja konkursu wraz ze sponsorami i tego będziemy się trzymali . Można pokazać ładnie figurę stojącą na drewnianej podstawce i z ziemistym podłożem.
 7. Błąd poprawiony , dzięki za wychwycenie . Nie myli się tylko ten co nic nie robi . Jakie to polskie do...bać komuś bo coś robi fajnego dla innych.
 8. Zapraszam kolego na konkurs, mamy naprawdę bardzo ciekawe nagrody .
 9. Rewelacja Rafale , bardzo mi się podoba, kończ bo konkurs ku końcowi się zbliża
 10. W mojej opinii totalny absurd z opłatami . Ile osób jedzie na ta imprezę z przyzwyczajenia. Lepiej znieście opłaty całkowicie , bo to będzie mega porażka tej imprezy. Założe się ze dużo ludzi przyjedzie nie świadomych i odbiją się z modelami od drzwi. Zmieńcie to póki się da, i dajcie lepsze info o imprezie bo poza tym forum to nigdzie nie ma ...no podlinkowałem na swej grupie na Fejsie.
 11. Z tego co pamiętam kalki kładły się fajnie. Na grube polecam czarny Hipersol lub debonder nakładamy aerografem w małych ilościach.
 12. Dziękuję koledze jawkers za prawidłowa publikacje zdjęć. Jakoś ostatnio Photopucket mnie nielubi. Miło że model sie podoba
 13. Przepraszam ale nie znam powodu dlaczego zdjęcia się nie lądują. Dałem link do galerii zewnętrznej
 14. Po około 3 latach zatęskniłem za pancerka.Dla czystej radości własnej i relaxu zbudowałem sobie model Ziła-131 z firmy ICM w skali 1/35. Model prosto z pudełka, zero waloryzacji. Ideologia to składak z demobilu do renowacji przez kolekcjonera militariów. Model nie jest przedstawiony jako wrak. Zdjęcia
 15. Zgadzam się z Tobą w kwestii oceny modeli. Z tymi dziećmi z modelarni to mam nadzieję jakiś żart. Z całą sympatią do dzieciaków, oceny prac powinni dokonywać modelarze z większym doświadczeniem i pojęciem. Też uważam że wiele świetnych modeli zostało po prostu skrzywdzonych, pominiętych. Oczywiście z większością werdyktów się zgadzam, ale niektóre nagrodzone przypadki to jawne niedoróbki z większą lub mniejszą liczbą błędów. Moja pierwsza myśl po przejrzeniu stołów była "kto to do cholery oceniał - niewidomi?" przepraszam że tak piszę, ale uważam że ocena w wieli przypadkach była krzywdząca.
 16. wasze marudzenia sa śmieszne. Przecież przy każdym stole cały czas w środku stało po 2 osoby. Do pilnowania modeli byli Harcerze, chłopaki z ASG, nauczyciele z MDK i kilku innych. Najlepiej marudzić, stękać itp. Modele przy wydawaniu proszono o kartki !! To ze ktoś odebrał modele jako ostatni jego wina , ale wcześniej sprawdzano to dokladnie. Sam zgubiłem jedna kartkę i musiałem przyprowadzić światka ze to mój model.
 17. letalin -też jestem ciekaw Twego wpisu o lince anteny. Wyskoczyłeś na mnie jak bym nie wiem jaki błąd popełnił, a ja se tylko model skleiłem chciałem się pochwalić.
 18. fajnie że się podoba,nie jestem zwolennikiem mega brudzenia samolotów,a zwłaszcza współczesnych ,staram się nadać im trochę życia poprzez zacieki itp ale nie zaraz iść na maxa ,to mnie niekręci .Wiele szczegółów umknęło na zdjęciach w realu są ciekawsze.
 19. Mała Odskocznia od 48. Model Trumpetera ,waloryzowany kokpitem Airesa i własnymi przeróbkami.Łatwy nie był,ale w końcu skończony .
 20. Kolejny model w moim wykonaniu,nie było łatwo ale efekt końcowy super. Model prosto z pudła ,dodany tylko żywiczny fotel tu jeszcze warsztatowa fota
 21. Model wykonany jakiś czas temu, ale bardzo byłem z niego zadowolony. Może i Wam się spodoba.
 22. Witajcie,dawno mnie tu nie było ,ale cały czas coś robię. Chciałem się pochwalić jednym z ostatnich moich modeli a mianowicie Spitfire Mk I z nowego Airfixa. Model wzbogacony pasami Eduarda i tablica Yahu.
 23. ale kotleta odgrzewanego wygrzebałeś Model już dawno u klienta w kolekcji stoi , a co do tabliczki to poco ona komu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.