Jump to content

sklejarka

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk
 1. Poszukuje materiałów dotyczących- BRDM 2 9P148 KONKURS- w wersji LWP z lat 80 tych, tzn jaki kolor wybrać na kadłub pojazdu ( najłatwiejszy dostęp mam do akryli firmy Tamiya) no i przy okazji jakie kalki byłyby adekwatne do takiego modelu. Będę wdzięczny za wszelkie opisy i fotografie dotyczące tego pojazdu
 2. Sklejam sobie ISU-152, mam pytanie gdzie mogę zobaczyć znaki rozpoznawcze, godło, numery taktyczne, dla takiego pojazdu z lat 60 tych w LWP.
 3. sklejarka

  Aerograf

  Posiadam areo infinity solo, ale coś prze ostatnim malowaniu zaczęło się pienić w zbiorniku na farbę. Używam farb akrylowych Tamiya. Czy ktoś zna przyczynę takiej piany i jak tego się pozbyć.
 4. Jestem nowy na forum, to może przywitam się. Mieszkam w Dublinie i po wielu latach powraca do mnie chęć sklejania. Przeglądając oferty sklepów wyszukiwałem biała kruki i nic. Może ktoś zna producentów azjatyckich, mało dostępnych w europie, mam na myśli Wietnam Kambodża Laos, Malezja. Pytam, bo wzbieram się w październiku w tamte strony to może cos bym nabył
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.