Jump to content

KubaRo95

Members
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przesyłka z Abramsem wysłana natychmiastowo! Transakcja z Darkin to czysta przyjemność! Wszystko dokładnie jak w opisie ?
 2. Flagi to blaszka po karmie dla kota, rozwałkowana i pomalowana ?
 3. Zdjęcia wyszły mi troszkę słabo, ale na żywo będzie do zobaczenia na WMS 2019 ?
 4. W przyszłości nie wykluczone, że zrobię jakaś kolejną sztukę z Rancza Danuty Na Internecie widziałem już ceny 159-172 zł w sklepach PL za Dane, więc cena bardzo atrakcyjna, a na kalkach mam niewykorzystane oznaczenia ?
 5. Właśnie problem w tym, że te najbardziej potrzebne zestawy są nieprodukowane jak np. zestaw do Dragon Wagona Academy w 1/72 (kabina kierowcy) Postaram się jak najwięcej poprawić, ale z uchwytami się zastanowię com mogę zdziałać bez jakiejś wielkiej ingerencji ?
 6. Petarda Staliniec wygląda zjawiskowo ? Super wybrudzone przestrzennie miedzy gąskami ? Armata także fajna, lecz troszkę mi się nie podoba ta plandeka, może obwiaź ją jakaś liną, sznurkiem?
 7. Będzie z warsztatem bo chcę go zrobić z RPG netem, mam pare fotek od znajomego który był na misji więc będę odtwarzał mocowanie siatek i anteny. Na razie jedyny problem to, że nie wiem jak zaginąć mosiężne rurki, żeby się nie łamały ;) Myślałem o jakimś sypaniu drobnego piasku do środka i zaginaniu, bo takiej małej zaginarki nie widziałem nigdzie :/
 8. Okej, będą poprawki ? Tow przerobię, jest na takiej tulejce gumowej jak koła w modelach Tamiya wiec luz ? Rakiety tow rozumiem że mają być zielone wewnątrz, czyli tylko te klosze/zaślepki ? ? Opona to po prostu opona Reflektory rozumiem, że chodzi o sam klosz? Tzn. Odbłyśnik ? ? Będę nawiercał w takim razie ? uchwyty mogę tylko ciemnym washem potraktować i tyle, może to coś da tylko nie wiem czy nie pokłóci się to z kurzem ?
 9. Podstawkę ma skromną, kawałek autostrady ? Będzie tak postawiony na WMS ?
 10. Była mk.3D to teraz czas na najfajniejsza z Merkav. Jako, że jej bryła przypomina mi bardzo Star Wars to starałem się, żeby wyglądała jak najbardziej bojowo, co najmniej jak by sama walczyła w Palestynie z chmarą T55 Taki troszkę "One Man Down" w wersji IDF ? I detale ?
 11. Teraz czas na Rydwany! ? Model Hobby Bossa, nawet okej i chyba lepszy merytoryczne niż mk.4 od Hobby Bossa. Na plus na pewno fajne gąski, które składają się praktycznie na klik. Takie same Hobby Boss sprzedaję oddzielnie, w sumie dobra alternatywa do gumiaków z Magachow np. Academy. I detale ?
 12. Merytorycznie model Pandy ma wiele uproszczeń. Ale to była próba malarska przed porządnym modelem MaxxaPro w Polskich lub Czeskich barwach ?
 13. Hej ? Kolejny model, kolejna galeria ? Tym razem Danusia ? P.S. Wiem, dałem dupy z szachownicami, ale mam zamiar odnaleźć kalki do innej dany i je poprawić Model stylizowany na wypłowiałą Dane od słońca, która przykryta jest duża ilością kurzu ? I kilka detali ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.