Jump to content

SrebrnyKrzyz

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. A ja powiem wprost. Długo obserwuje fora, głownie te nasze rodzime i jedno co widzę tworzące się grupki wzajemne wchodzące sobie w mniej szlachetną część pleców. Na każdym forach jest kilku naprawdę dobrych modelarzy. Jeśli ktoś z kimś nie trzyma i się wychyla zostaje skrytykowany i zaszczuty. Taki Solo wielokrotnie atakował słownie innych użytkowników plując na nich i dostawał co najwyżej krótkie urlopy. Pokazywał też swój rusofobizm i też był ok oraz homofobię i jakoś nikt nie miał nic naprzeciw ! Mam taką zasadę: skoro kogoś krytykujesz to zrób taki sam model i pokaż co umiesz ! Tłumaczenie nic nie muszę oznacza, że krytykant nic nie umie. To była moja pierwsza dłuższa i ostatnia wypowiedź. Swoje modelarstwo zatrzymam dla siebie i bliskich mi osób.
 2. Mam ten model na półce i powiem tak super jakość, ale nie mogłem go zrobić tak jakbym chciał dostałem alergii na plastyk używany w tym modelu. Przez to praca zamiast frajdą stała się katorgą. Tu jednak podziwiam jakość wykonania.
 3. Ogólnie jest w porządku podoba mi się kolorystyka jednak to nie mój gust. Wolę Su-27 i pochodne oraz Szable z Korei. Chylę jednak czoło bo jakbym był sędzią w jakimś konkursie dałbym nagrodę.
 4. Z całym szacunkiem do autora, ale pie..... głupoty. Jak nie opanujesz pędzla to wafel, a nie pomalujesz porządnie aero. No, ale patrząc na długość warsztatów i wypowiedzi typu ja tak nie umiem to nikt nie umiem nie ma się czego spodziewać... Są tacy modelarze, którzy całe życie malują pędzlem i aero im nie dorówna, Autor tekstu o pędzelku takiego poziomu i tak nie osiągnie.
 5. Tylko to akurat nie jest bombowiec ;)
 6. Dzięi chodzi mi oto,żeby się fajnie składał na początek
 7. Dowolnej dobrej na sam począrek
 8. Dzień dobry ! Chciałbym zapytać Szanownych forumowiczów jaki U-boat wybrać na początek przygody z modelarstwem okrętowym ? Widziałem produkty Hobby Boss-a i czy one nadają się na pierwsze kroki ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.