Jump to content

Turlak

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jastrzębie Zdrój

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy wyginaniu blaszki Eduard na wannę kokpitu połamaliśmy jej kawałek. Pożyczyliśmy palnik na gaz i używając topnika Abera, oraz kawałków cyny jak zaleca Paul Budzik uratowaliśmy sprawę. Tak się ucieszyliśmy, że dolutowaliśmy jeszcze tylną ściankę wanny.
 2. Zacząłem robić model FW 190 w skali 1:72. Model kupiliśmy, z tatą, odrobinę zaczęty od kolegi cooper69. Inbox: Uważam że to model raczej słaby i go nie polecam. Na powyższym zdjęciu widać (od lewej): wentylator silnika „silnik gwiazdowy” ślad po wypychaczu na środku fotela tablica przyrządów z celownikiem żyroskopowym Zamierzam go robić OOTB. Wybrałem wersję A8. Tata przygotował mi pomoce: wybrany schemat malowania szablon do masek
 3. Italeri zrobiło kółka/kropki naokoło grzebieni przy wylocie z silników. Czy to powinno być, czy to są ślady technologiczne?
 4. Dziękuję. Nie wiem. Ja zdecydowałem robić luki pozamykane. Powycinałem potrzebne elementy z ramek. Wkleiłem pokrywy.
 5. Tak. Będę go malował aerografem. Pewnie mój czarny będzie bez żadnych odcieni.
 6. Witajcie! Będę robił model F–117 Nighthawk. Dostałem go w prezencie. Poproszę popatrzcie na materiały z których zrobię ten model. Dodatki kupił tata To jest moja checklista.
 7. Po modelu czołgu zauważyłem że używasz aerografa. Dobrze zauważyłem ? Dobrze zauważyłeś. Używam aerografu.
 8. Dzięki, to już dalej wiem co i jak.
 9. Kiedy wziąłem udział w konkursie miałem 10 lat i 2 miesiące.Mustang był moim trzecim modelem i pierwszym malowanym, pzkpfw iv czwartym i drugim malowanym.
 10. Dzięki.Proszę podpowiedz skąd i za ile?
 11. Proszę napisz jak zrobiłeś podstawkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.