Jump to content

kjp_a_man

Members
 • Content Count

  1,010
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. kjp_a_man

  Aerograf cz.2

  Potwierdzam moim doświadczeniem. Maska przeciwpyłowa nie wychwytywała chemii zawartej w farbach Tamiya TS. Cztery lata temu kupiłem dla siebie i syna półmaski JSP Force 8, go były tańsze niż 3M. Używamy — jest OK. Filtry są czytelnie pooznaczane co ułatwia szybkie rozpoznanie kategorii ochronnej.
 2. Super! Bezpośrednio, czy za pośrednictwem IBG?
 3. kjp_a_man

  test imgur

  Działa. Tu masz więcej przykładów.
 4. Już go robisz. Tak jak tam sugerowano zapoznaj się z praktyką olinowania. Niktórzy producenci oferują (drogo) gotowe turnbuckles. Zacny wybór. Wydaje mi się, nie sprawdzałem, że już nie produkują. Rozeznaj się jak z możliwością zakupu. Gdybyś chciał zrobić z Academy to chyba ciągle można kupić blachę parta S32030. Ja zamówiłem szablony w montex. Teraz dodatkowo masz Pmask. Kalkomanie na zlecenie drukuje „pepsi Adam”
 5. „Człowiek się uczy całe życie” więc proszę naucz mnie jak samoloty NATO dzieli sie na wschodnie lub zachodnie.
 6. scale model aicraft rigging
 7. Wreszcie miałem czas — zdjęcia moje zrobione w dniu 2019-06-15: Czy tak „prześwietlone” zdjęcie jak powyżej coś wnosi? Tak jak pisałem wcześniej sprężarka nie jest częścią pojazdu. Sorki, że tyle wnętrza ale urzeka. Przez prawie półtorej godziny dzielnie walczyłem z brakiem szerokiego kąta. Dopiero na koniec zorientowałem się, że ciągle mialem założoną „długą lufę”. Na koniec jedna panoramka.
 8. Ci dwaj wykazali się niemieckim poczuciem humoru i specjalnie ukurzyli, żeby modelarzom po wojnie utrudnić życie. Ja wam powiadam — musicie mi wierzyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.