Jump to content

kjp_a_man

Members
 • Content Count

  1,056
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

425 profile views
 1. Czym to „srebro” leciałeś?
 2. kjp_a_man

  Aerograf cz.2

  Chyba sobie powieszę nad łóżkiem.
 3. kjp_a_man

  Aerograf cz.2

  Na pytanie czy da się odkręcić już udzielono odpowiedzi, którą zweryfikowałeś. Czy twój cwancykator nie posiada takiego dzynksa zwanego w Fachsprache wihajster?
 4. Zdjęcia „kotletem” zrobione na szybko modeliku popełnionego na kolanie jako ilustracja do modelu syna: W miarę udane Zdecydowanie prześwietlone Stanowisko użyte do zdjęć. Domyślam się, że mieszkasz w akademiku. Fajne lata, aż się łęzka w oku kręci. W warunkach akademikowych możesz użyć pokazanych niżej klipsów w celu przehowywania takiej tektury na ścianie w pozycji wiszącej.
 5. Ja mam i użyczę. Odezwij się.
 6. Podpowiedziałem filmy osób, którym ufam w zakresie wiedzy modelarskiej. Wolę aby pytający sam sobie wyrobił zdanie. Dziękuję. Bardzo to miłe z twojej strony.
 7. Z jednej strony możesz powycinać krążki i ponaklejać od czoła. Z drugiej strony nie daj się wpuścić w maliny „musisz bo powiedzieli bardziej doświadczeni”.
 8. Nie podpuszczaj. Bo będzie jak w Панцирах
 9. Oj tam. Czeska firma — czeski błąd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.