Jump to content

bibek

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pleszew
 • Interests
  Modelarstwo ciężarowe
 • Occupation
  Uczeń
 1. Zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają przedruk na papierze lub w formie elektronicznej instrukcji obsługi do czołgu 7TP. Potrzebujemy ową instrukcję do wykorzystania w artykule. Za pomoc z góry dziekujemy.
 2. Pari uciągnie? Nie trza nic kombinować? U mnie dało radę, więc i u Ciebie nie powinno być problemów A który byś mi polecił z tych tańszych do pari? Jest pare modeli w granicach od około 90-160 zeta. Nie jest dla mnie ważne aż tak mocno kładzenie równych powierzchni a bardziej mi zależy na mozliwości regulowania szerokości strumienia farby. Możliwośc malowania cieńkiej lini też by się przydała Chodzi poprostu o dodatkowe narzedzie przy malowaniu obrazów na ścianach. Przy okazji AB 1001 zaczął psikać troche poregulowałem i z farbą pomodziłem, ale jedynie sie nadaje do wypełniania
 3. A tak wogóle nie konczac tematu. Czy ktoś ma doswiadczenia z AB 1001? Znaczy na jakie problemy napotkał. Moze jakieś sugestie? Generalnie aero ma konstukcje cepa, ale może ktoś cos ciekawego przy tym sprzecie wymyślił. Temat nie jest błachy bo widze dość duzo kupujacych ten aero i wygladajace podobnie. Generalnie u producenta nie udało mi się nic wskurać wiec może ktoś z forum coś wymyslił?
 4. Reggy to jest z pewnością rozwiązanie. Ale boję się że zona mnie wykopie z domu na balkon z tym sprzętem ;/ Generalnie chodziło mi wykombinować z tym co już mam. Może masz jakiś pomysł?
 5. Pari uciągnie? Nie trza nic kombinować?
 6. dokładność aerografu nie musi być wielka. Ma służyć do obrazów na ścianach. Tak pomocniczo bo i tak głównie pędzle. A zbiorniczek wyrównawczy coś by pomógł i czy można wykonać jakiś prosty lub użyć może jakiś powiedzmy samochodowy?
 7. Mam taki zestawik jak w temacie. Czy ktoś używa podobnego? Wiem, że aerograf jest do d... Problem jednak w tym, że wogóle cieńko to działa. Trochu popryska i trzeba krecić dyszą żeby coś tam znowu siknął. Generalnie moje pytanie sprowadza się do tego czy można coś w tym zestawie ulepszyć. No nie wiem może zbiorniczek wyrównawczy. Nie znam się w tym temacie jeszce. Malowałem zawsze pedzlami. Maluję na ścianach. Kompresor Pari boy 1,3 bar aero ab 1001
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.