Jump to content

Sinirlan

Members
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Vilnius/Wilno
 • Interests
  Lotnictwo, komputery, astronomia, gry cRPG
 1. Witajcie. W związku z przedłużającym się remontem mieszkania a za tym braku miejsca i warunków do pracy przy modelu jestem zmuszony wycofać się z konkurus. Nie mam fizycznej możliwości wyrobienia się do końca listopada. Prosiłbym administrację o przeniesienie tego watku do działu warsztatowego gzdzie postaram się dokończyc model w wolnym czasie. Dziękuję wszystkim za rady mi tutaj udzielone i życzę wszystkim powodzenia w konkursie. Z pozdrowieniami Sin
 2. Dzięki Z tego co się orientuje to tutaj go zakupiła http://www.mojehobby.pl/products/Enterprise-NCC-1701.html
 3. Dla mnie, jako początkującego, ładny model, bardzo mi się podoba. Muszę sobie kiedyś taki zorganizować
 4. Ja bym zrobił tak, na potrzeby zdjęć do galerii otwarta, a na półce zamknięta. Wilk syty i owca cała
 5. Tak patrzę na to co zrobiłeś z podwoziem i się zastanawiam czy swojego nie spróbować "styrać". Fajnie to wygląda A co do tego, że powoli idzie, mój dowódca zawsze mówił "Powoli ale cały czas" ;)
 6. Jednak zbieramy większe zamówienie i kupujemy dedykowany lakier do modeli, po pomalowaniu tym wynalazkiem farba się łuszczy :/
 7. Przy większym zamówieniu pewnie bym tak zrobił ale przy zamawianiu samego lakieru koszty przesyłki to jest prawie 3/4 ceny lakieru (Moje hobby: 51zl lakier, 32zl przesylka) więc średnio się opłaca. Zobaczę jak ten samochodowy będzie reagował z akrylami revella, jak będzie się coś złego działo to przyjdzie mi poczekać na większe zamówienie i faktycznie z polski zamówić. Model w sumie nie ma działającego rdzenia warp, nie odleci ;) A tak w ogóle to poprawiłem trochę malowanie gondoli w międzyczasie Zamiast białego po wewnętrznej stronie jest ciemnoszary + srebrny
 8. Malowanie będzie oryginalne mam nadzieję, nie obecne bazgroły?
 9. Przyszła pora na kalki, dziarskim krokiem poszedłem do najbliższego supermarketu w poszukiwaniu sidoluxu (lub odpowiednika) i ku mojemu zdziwieniu nic takiego nie znalazłem (mieszkam w Wilnie na Litwie). Jako, że obok stoi market budowlany poszedłem tam poszukać w dziale z wykładzinami i chemią gospodarczą, też pustka. Lekko zrezygnowany zajżałem na dział samochodowy, między różnymi sprayami znalazłem coś takiego: Z opisu wynika, że jest to błyszczący lakier bezbarwny, używał ktoś czegoś podobnego na modelach?
 10. Dobry podkład w spray'u ma też Tamiya, używam i bardzo sobie chwalę.
 11. Ładny fotelik Albo mi się wydaje albo to jest ten sam typ co w F-15 Ten mam w swoim konkursowym modelu, tylko na zdjęciu butla nie jest pomalowana na zielono.
 12. Istnieją jakieś serwisy internetowe o modelarstwie? Chodzi mi o artykuły/poradniki, coś jak PCLab lub PurePC dla komputerów ;)
 13. Skusiłem się na tego War Thundera, generalnie gram tylko w WoW (warcraft) ale to wygląda ciekawie
 14. Kolejna piękna maszyna w konkursie Zasiadam i obserwuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.