Jump to content

arte2_62

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Occupation
  Marketing, Media, telewizja i internet ;)

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. No jasne, bałagan mam. Galeria Lincolna mi przepadła ale stworzę nową:) Jutro będzie. Pozdrawiam Arek
 2. Witam po dłuższej przerwie. Przedstawiam nowy/stary model samochodu Cadillac Town Brougham z nadwoziem Fleetwooda z roku 1931. Jak na ówczesne czasy auto bardzo luksusowe i dość nowatorskie, szczególnie biorąc pod uwagę 16-to cylindrowy silnik o świetnych parametrach. Z pewnością byłe to najwyższa półka w USA a i na swiecie w tamtych czasach niewielu miał konkurentów godnych rywalizacji pod względem jakości wykonania, materiałów, komfortu... no i ceny. Sam model wykonany został w połowie at 70-tych przez renomowaną, dziś już nie istniejącą firmę amerykańską Jo-Han. 45-cio letni model
 3. Świetny. Uwielbiam tę epokę. A co tam siedzi pod deską?
 4. Bardzo eleganckie auto. Sporo pracy włożyłeś w podwozie. Gratulacje. Pozdrawiam Arek
 5. Jak szukasz lakieru polecam Troton Duża pucha za ok 20 zł. Dziękuję, spróbuję;) Pozdrawiam Arek
 6. Nie. Jeden raz na mokro, gęstym lakierem, słabym ciśnieniem i szeroką strugą. Nie wiem jak szeroką bo maluję aerografem co ma ... 35 lat;)
 7. Witam. Pojawił się nowy model, kolejny Monogramu. Tym razem Lincoln Continental Convertible z roku 1941. Obejrzyjcie proszę, komentujcie... Pozdrawiam Arek
 8. Nie, nie dał takich możliwości, być może z tej prostej przyczyny, że Packard Boattail nie miał takich siedzeń. Był to typowy speedster.
 9. W dzisiejszych czasach niezłym rozwiązaniem dla marudnej żony wydaje się wypożyczenie przyczepki transportowej np. z Castoramy. Dochodzi niestety do tego jeszcze koszt montażu haka (dla tych co go nie posiadają a posiadają żonę). Swoją drogą najbardziej wydajne ekonomicznie jest nieposiadanie żony;) Przepraszam (szczególnie żony:)) za te dywagacje pozapackardowskie;)
 10. Witam. Kolejny nowy/stary model. Packard Speedster 734 w kształcie odwróconej łodzi. Mimo, że różne są upodobania, nie sposób odmówić uroku tej pięknej linii karoserii. Model z roku 1995 - ostatni wypust Monogramu w serii "Classic". Obejrzyjcie.... Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.