Jump to content

rudolf24

Members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jak wkleisz ten element pod który wycinałeś dziurę to dopiero wtedy będzie można coś zrobić (czyli zaszpachlować), na razie zostaw.
 2. Jak jesteśmy przy tematach o kocurze od AMK, to taki filmik dzisiaj mi wyskoczył na YT
 3. No cóż, model skończony ponad rok temu. Dopiero teraz wstawiam zdjęcia na forum, nie pytajcie się dlaczego . Mój ostatni model zrobiony jeszcze za czasów "Juniorskich". Dodana dysza Ariesa, pasy od edka no i chyba tyle. Ostatnio trochę go "odkurzyłem", ale zdjęcia robione dosyć dawno. Nie przedłużając, wrzucam zdjęcia. Można jeździć śmiało po modelu który rozgrzebałem w wieku 15 lat, a skończyłem dwa lata później .
 4. Zvezda robi nowe modele które były kojarzone u nich zawsze z kaszaną (T-34, Su-100). Może kiedyś przyjdzie czas na betera i beempe
 5. Jak tam pracę nad Niemcem ? ;)
 6. Coś z wiosna się ruszy czy nadal zimowy zastój ? ;)
 7. Robię aerografem (niewiem skąd pomysł o pędzlu :p ). Wczoraj patrzyłem i szczerze powiedziawszy z lekka przerasta mnie zrobienie linii która by mnie satysfakcjonowała...
 8. M.A.V już myślałem że będę mógł sobie odpuścić, ale cóż w takim razie jeszcze trochę roboty mnie czeka :( Znalazłem takie zdjęcia które potwierdzają że przy mocno zużytych Oscarach linia zanurzenia zanika, mocno mnie "pobijecie" jak zrobię bez ?
 9. Mam pytanie, czy biała linia „nawodna” (dobrze to nazywam ?) zawsze występowała czy raczej nie jest to reguła ?
 10. Rav-Zostawie jak jest, gdy robiłem ten model dużą część elementów malowałem przed przyklejeniem, dopiero gdy składałem model "do kupy" powychodziły większe i mniejsze szpary. Blacman-Farba połuszczyła się od tego że położyłem na nią lakier akrylowy, nie od samej powierzchni. Pędzlem malowałem same detale, a co do dodatków chciałem zobaczyć czy wogóle wyjdzie mi model w tej skali-według mnie wyszedł całkiem przyzwoicie Dziękuje za porady
 11. Witam, prezentuje poniżej mój pierwszy okręt (nigdy wcześniej żadnego nie zrobiłem). Model czeka na lakier matowy oraz ewentualne relingi. Model ukończyłem dosyć dawno (2 miesiące temu), ale jakoś nie mogłem zebrać się do utworzenia galerii. Niestety przez moje roztargnienie położyłem lakier akrylowy na humbrola, więc w paru miejscach zrobiła się "pajeczyna" Zapraszam do oglądania.
 12. Wow . Z takiego "złomu" zrobiłeś naprawdę fajny model, gratulacje !
 13. W sensie była dosyć rzadka, ale być może. Ale na całe szczęście detali tu mało więc luz.
 14. Jeden z najładniejszych okrętów z drugiej wojny, będę tu zaglądać .
 15. Wymalowana góra, były pewne skromne próby z postshaidngiem, zdjęcia nie do końca wszystko oddają dobrze :p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.