Jump to content

gustlik

Members
 • Content Count

  470
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lubliniec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na teciaku część kół jest spalonych bez bandaży a na stugu bandaże kół posiadają różne uszkodzenia.
 2. Dzięki za opinie, ale nie mogę wejść w linka. Nie zakładałem że trafienie ma być ze stuga, dla mnie po prostu przejeżdża stug obok spalonego teciaka. Pomyślę jeszcze nad tym i postaram się coś poprawić
 3. Wspomniane niedoróbki poprawię. Tymczasem kilka fotek z kompozycji scenki jaką sobie zamyśliłem.
 4. Zostało do zrobienia kilka detali :
 5. Kwestie wózków jezdnych myślę że najprościej w tym przypadku rozwiązać brudzingiem. Ciężko było by je wymienić. Pozostałe wspomniane elementy będą wymienione
 6. A czy ten sprzęg to nie d10 i d11 jak w stugu dragona 6647. Bo jednak wolalbym ten listopad Dorobiłem jeszcze taki element
 7. Czyli można powiedzieć że aby był to w pełni pojazd z listopada wystarczy dać inny sprzęg holowniczy. Czy części do niego są w moim zestawie 6612 ? Co do włazy d-cy postaram sie go przerobić. A co z elementem k5 ?
 8. Mały update, zostało kilka drobiazgów. Zastanawiam się nad antenami, czy ktoś wie jakie powinny być zastosowane prawidłowo, pozostaje też kwestia hamulca wylotowego. Meser pewno będzie wiedział jaki tu zastosować. Całość zmontowana do kupy na sucho. Nie mogę też się zdecydować na podstawkę albo będzie to fragment okopów z rozwalonym teciakiem lub zniszczony most.
 9. Czy wiadomo co to za JP z takimi niecodziennymi wydechami, chodzi mi o numer boczny. Wdzięczny byłbym też za inne informacje. Z tego co wiem to późna g1 z 654 jednostki niszczycieli czołgów.
 10. Ładnie wszystko zmalowane, aczkolwiek wydaje mi się że baza jest za ciemna , + za plakat
 11. Dzięki, figurka d-cy ma główkę od radiooperatora a radiooperator jakąś inną dosztukowaną.
 12. Zdjecia panter były tylko poglądowe. Kolejna fotka z trafionym t34. Zniszczenia podobne do tego które ja zrobiłem, tylko moje nieco mniejsze. Podsumowując trafienia trafieniu nierowne, wszystko zależy od kalibru, rodzaju pocisku, odległości, miejsca w jakie pojazd oberwał i grubości płyty pancernej w danym miejscu. Wszystko może być też spotęgowane przez następstwa trafienia jak wybuch amunicji wewnętrznej pojazdu czy zapłon paliwa. Zamysł mialem taki że pojazd został trafiony z przodu gdzie jest dziura i stanął w ogniu. Spaleniu uległy bandaże dwóch kół po stronie radiooperatora i trzy po stronie trafienia. Jednocześnie nabyłem ciekawe figurki dla stuga. Radiooperator pasuje tylko do stugów z wczesnym dachem gdzie włazy otwieraja sie do przodu i do tyłu, w wersji późnej jednak otwieraja sie na boki. Ciekawa jest też figurka d-cy z lornetką nożycową. Obie jednak trafią do jakiegos ktoregoś stuga 3 a do tej 4 dam jakieś inne.
 13. Nie znalazłem żadnych ciekawych zdjęc trafien na t34 które mogłyby skutkować spaleniem takim wypaleniem czołgu jakie chce zrobić( po jednej stronie dałem 2 spalone koła i po stronie trafienia trzy). Pojazdy posiadały albo niewielki otwor albo uszkodzenia były połączone z wewnętrzna eksplozja która wymusiła by na mnie zrobienie wnętrza. Ostatecznie dziurę którą mam można zaszpachlować i zrobić niewielki wypalony otwór. EDIT : Poniżej dwa przykłady trafienia przodu w t34, jedno wypalone i na drugim połączone z pęknieciem płyty.
 14. Nie chciałem robić większej dziury bo model to wydmużka i musiałbym wrzucić coś do środka. Płyta pancerna owszem jest gruba i chciałem zrobić takie trafienie z pęknięciem. Można założyć że pocisk był burzący bo kumulacyjny wypalił by dziurę. Warto zwrócic uwagę na fotki innej pantery na której wzorował się rollingstones przy swoim wraku pantery. Temat mojej dziury jest otwarty.
 15. Niewiadomo, oglądając różne trafione pojazdy kierowałem się uszkodzeniem widocznym na panterze. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.