Jump to content

gustlik

Members
 • Posts

  549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gustlik last won the day on February 12

gustlik had the most liked content!

Reputation

31 Excellent

Personal Information

 • Location
  Lubliniec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym to wszystko jeszcze bardziej porozjaśniał.
 2. Hełmy nie były jeszcze ruszane ale będą, narazie rozwój pandemii oznacza dla mnie więcej pracy w pracy w związku z czym prace nieco zwolniły.
 3. Jutro będę działać dalej i wtedy wrzucę
 4. Nie zwróciłem na to uwagi, gdybym wiedział o tym od początku poprawiłbym ten element. Pozdrawiam.
 5. Szpara jest przy zasobnikach, jak na fotce. Nic z nią nie robiłem, bo wydaje mi się że w oryginale jest podobnie, szukałem fotek tego elementu ale nie znalazłem a przy zasobnikach kwestia wygląda tak że tak ten model jest zrobione bo wszystko ładnie pasuje . Jeszcze kilka fotek podstawki.
 6. Czy mi się zdaje czy ranty ekranów masz nie pomalowane ?
 7. Dokładnie działo było podpinane pod wspomniany celownik ( zdjęcie poniżej ) dzięki czemu szło prowadzić precyzyjny ostrzał przeciwlotniczy. Tymczasem zmalowałem kamuflaż.
 8. Zmalowałem kolor bazowy i rozjaśnienia. Następny etap to kamuflaż. Na koniec będzie wyciąganie detali. Kolor bazowy to farbki tamiya a kamuflaż będzie na bazie AK real kolor. Przewiduje kamuflaż z ostrymi przejściami
 9. Wydaje mi się że na terenie Niemiec już wtedy występowały tego typu słupy. Tymczasem wkleiłem kadłub i pracuję nad wózkami.
 10. Powolutku uzupełniam stuga. Będzie to luźna interpretacja stuga z 280 brygady stugów z okolic Arnhem. Dojdzie jeszcze skrzynia na tył. Koła zapasowe przerzuciłem na błotniki. Gaśnice już też wkleiłem, jeszcze gdzieś trzeba dodać klocek drewniany do lewarka, liczę tu na wsparcie merytoryczne mesera i ocenę dotychczasowych prac. Wymieniłem lufę na RB, w tym układzie bardziej mi się podoba. Szykuje też elementy które będę kopiować w żywicy na potrzeby tego stuga i kolejnego z das werk gdzie będę potrzebował właściwe wsporniki błotników. Skopiuje też strop, możliwe że uda mi się go zrobić w nieco późniejszej konfiguracji. Pozdrawiam
 11. Bardziej lokował bym to jako obszary Niemiec, myślę że słup betonowy jest tam zupełnie na miejscu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.