Jump to content

FLECZER

Members
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  ZOPPOT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Czy w adresie mailowym nie ma czasem błędu? Odrzuciło mi maila z załącznikiem wysłanym na tenże adres. Na stronie klubu Combat znalazłem inny admin@combatchelmza.cba.pl i mam nadzieję że zgłoszenie dotarło
 2. Proponuję zaopatrzyć się w model Hellera. Bardzo przyjemny w składaniu.
 3. Mam pytanie. Planuję opla z flakiem na pace w barwach DAK. Chciałbym zużyć nadmiar posiadanych działek z FtF czyli 20cm flak 30. Czy taka konfiguracja jak na fotce będzie całkowicie S-F? Właściwie wszystkie znane mi fotki pojazdów tego typu mają flaka38.
 4. W ręce wpadł mi złom ciężarówki IBG. Sklejona była tylko rama i zawieszenie więc bez tragedii. Problem polegał jednak na tym, że nie interesuje mnie z modelarskiego punktu widzenia sprzęt japoński a na pudełku napis ''yokohama cab''. Przeróbka na zwykłą wersję niemiecką nie ma sensu (lepiej kupić właściwy model) ale znalazłem inne rozwiązanie. Malowanie w toku.
 5. i jeszcze jedna fotka mi się zapodziała
 6. The end...jeśli chodzi o wersję ausf.L. Paskudnie ciężko robi się fotki ze śniegiem który odbija światło a na razie nie mam lepszych warunków.
 7. Odnośnie tankietek to odświeżam swoją zniemczoną wersję. Niestety zdjęcie kiepskie
 8. Coś się w temacie dzieje. Pomalowane 3 modele ze zdjęcia możliwe że zadebiutują w Olsztynie. Sześciokołowiec po poprawkach jest już gotowy do malowania. Dodałem lusterko i skrajniki. Poprawiłem kształt wizjerów na wieży, lampy tylne oraz piętę achillesową zestawu czyli koło zapasowe. FtF za długo zwlekał z informacją odnośnie planów wydawniczych i niestety wszystkie ośmiokołowce w mojej kolekcji będą wypustami konkurencji i rękodziełem ;-)
 9. Ciekawe czy ktoś odgadnie producenta... Jak się zrobi podstawka to będzie dośnieżanie modelu i położony mat bo na razie mocno się świeci. Figurant jest aktualnie w trakcie kolorowania.
 10. Vickers malowany był humbrolami kupionymi jeszcze w poprzednim millenium a dzisiejszych farb tej marki nie mogę z czystym sumieniem polecić. Niestety nie pamiętam już nr farb. Prawdopodobnie 93 lub 94 jako baza a plamy niebieskawe 87 i chyba zieleń 150 brąz 186 o i linie 33. Na pewno będę Tobie kibicował i sam może jeszcze coś w tym schemacie pomaluję ale z pewnością nie będą użyte humbrole.
 11. Powstaje kolekcja budowana w oparciu o jeden model. Czołgi jeszcze wymagają ukończenia Do kompletu brakuje jeszcze wersji bułgarskiej z działkiem 47mm
 12. Rzeźba trwa. OKB Grigorov toto nie jest ale jak się pomaluje, zaaplikuje wash to będzie o niebo lepiej niż to co daje producent. Problem pojawia się przy gąskach FtF. Wyglądają przez boczne wypustki jak ostketteny. Jak je zetnę to będą za wąskie...
 13. U mnie modele nie zostają zapomniane. One sobie w spokoju dojrzewają Kadłub w WaW-oym modelu gotowy do malowania. Bawię się jeszcze gąskami. Testowe malunki na FtF-ie. Podwozie jeszcze się robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.