Jump to content

halcpu

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  ZOPPOT
 1. Ja czekam z niecierpliwością kiedy na krajowych imprezach zostanie ucywilizowanie systemu wyróżnień. Zamiast podoba/nie podoba się sędziowie mogliby okazać trochę szacunku i wpisać na karcie dlaczego dany model się wyróżnia.
 2. Acha, czyli w zeszłym roku był, ale nie startował i w tym, w ostatniej chwili telefon do przyjaciela - "ratuj kategorie, bo jest za niski poziom" poskutkował...
 3. Czy Sokół Millenium, który wygrał w kategorii Star Wars nie miał przypadkiem łatki W?hmm..
 4. Nie ma konkursu pancerki to szkoda, szykowałem 2 modele w 1/35, a tak odpuszczam imprezę. Pozdro.
 5. Jest możliwość zostawienia modeli na jakiejś giełdzie zbiorczej z podanymi cenami i ewentualnymi zniżkami wpisanymi na kartce?
 6. Furia jest tak brudna, że za pierwszym razem myślałem, że jest w całości pokryta Olive Drab
 7. Ten czołg jest tak nudny, że nawet kalki psują ogólny wygląd. Ja na swoim zrobiłem do połowy spaloną wieżę i nie przyklejałem żadnych oznaczeń.
 8. Panzerfaust może posłużyć jako BFG z Duke Nukem. Tam też się strzelało do świń) Cieszę się, że kogoś to zainteresowało. Gdyby krzaki były wyższe, pewnie więcej osób zrozumiałaby o co chodzi. Póki co dokleiłem tabliczkę z nazwą "dioramy". Nie wiem tylko w jakiej kategorii to wystawiać na festiwalach? Wsadzenie tego do dioram, byłoby jawną kpiną z ludzi, którzy nierzadko poświęcają kawałek życia na swój metr kwadratowy. Kategoria "inne" chyba pasuje do tej scenki?
 9. Raczej fińskiej myśli technicznej. Kolejny Fin w 1/35 do kolekcji:)
 10. Jest trochę wnętrza wklejonego od Eduardowskiego BT-7, jednakże wkleiłem tylko to co można zobaczyć bez skręcania sobie karku:)
 11. Na wystawie XXX przeglądu MR są już 2 sztuki w 1/35:) Kolega w klubie kończy następnego:> Niedługo pewnie pojawią się A5. Będzie wysyp leopoldów na festiwalach
 12. Z tymi zdjęciami... O tej porze roku bez stolika foto to ciężko o dobre światło
 13. halcpu

  TKW, 1/35, RPM

  Ja wiem, że najlepsze do pancerki są z wyciętego styroduru, ale jeszcze się w tym nie bawiłem;/ Póki co zamierzam dodać nazwę w stylu retro na czarnym mosiądzu, białym grawerem.
 14. Użyty pruski grenadier od Dragona i guziec schleicha:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.