Jump to content

sZmajser8

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Wie ktoś może coś więcej o tym malowaniu? Z chęcią zrobiłbym su-22 w takim kamuflażu, ale jest to jego jedyne zdjęcie w Internecie, jakie znalazłem. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 2. Udało się to zrobić wykałaczką. Dzięki za radę :-D Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 3. Witam. Mam pewien problem. Otóż po czyszczeniu aero po malowaniu dysza złamała się przy wkręcaniu. Ogólnie nie jest to wielka tragedia, bo mam jeszcze dodatkową 0,3mm. Niestety gwintowana część została w środku i nie wiem jak ją wyciągnąć tak, by nie zniszczyć całego sprzętu. Wie ktoś, jak mogę sobie z tym poradzić?
 4. Dzięki. Pomogłeś mi bardzo. A skoro nie ma jednoznacznego zwycięzcyc to zostane przy olejnych. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 5. Cześć, jestem tu nowy i chciałbym zadać pytanie. Czy aby uzyskać nowy kolor mogę zmieszać dwie farbki różnych firm? Dokładniej chodziło mi o farby Revella (olejne) i Tamiya (olejne-te w kwadratowych słoiczkach). A tak swoją drogą, to które farby są lepsze do malowania modeli-olejne, czy akryle? Z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.