Jump to content

Jaco

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  ZAKOPANE
 • Interests
  Model Truck
 • Occupation
  kierowca
 1. To są stety normalne maszyny ale praca na nich to jak zabawa a te mniejsze do 125 cm szerokości , waga ok.1600 kg w porównaniu nawet do 5 tonowych wyglądają jak model w skali.
 2. www.schaeffer-lader.de jawkers - może takie coś Cię zadowoli - Schaffer 2024 S? Jak będziesz w Zakopcu to dam Ci się przejechać. 15 km/h, 36 KM, 1300 ccm, udżwig 1000 kg , wys. podnoszenia 2,60 m. Zabawa na maxa szczególnie przy odśnieżaniu Jestem nowy na forum i nie wiem jeszcze jak wstawiać fotki. Może mi podpowiesz to wstawie kilka z miniładowarką Schaffer 2024 S
 3. Jaco

  MACK Z HELLERA

  To dawaj je do --- chyba in boxa !!! Myśle,że się bardzo przydadzą. Ja będe Ci bardzo wdzięczny ! Pozdro.
 4. Jaco

  MACK Z HELLERA

  Witam. Czy ktoś wie jakie i ile modeli ciężarówek ,naczep , straży i autobusów wyprodukował heller ? Tornado stworzył katalog Italeri, może warto by było i inne firmy pokazać ? Na publicznych jest tego skromna ilość , wiem że to nie wszystko . Pozdrawiam
 5. Marzenia się czsami spełniają. Czym więcej takie tematy będą poruszane i naświetlane możliwości realizacji to jest szansa.
 6. Podeślijcie jeszcze kilka linków z konwersjami, dodatkami - cenami dla większej pokusy dla potencjalnego producenta !
 7. A tak ogólnie to szkoda,że np. jakaś firma Polska nie produkuje modeli właśnie KDL-u . A przecież było i jest ich sporo - zaczynając od Fiata, Ursusa, Żubra,Lublina, Stara i Jelcza w różnych wersjach i dodatkach a powiększyć asortyment o wszystkie z byłego ZSRR (ZIS,MAZ,GAZ,ZIŁ,KAMAZ,KRAZ a nawet Biełaz) oraz właśnie Czechy -Skoda ,Liaz, Praha i oczywiście różne typy Tatry a nawet Avie. I napewno jeszcze coś by się znalazło w ofercie, plus przyczepy i naczepy a teraz sporo produkuje się w polsce itd,itd. Spory katalog by powstał i myśle,że odbiorców w kraju i za granicą byłoby dużo. Oczywiści
 8. http://www.hobbymodely.cz/eshop.asp?cat_id=65
 9. http://www.moduni.de/product_info.php/products_id/6127028
 10. 1/35 w takiej skali są prawie wszystkie modele i wszystko militaria. Może coś 1/24 i cywile. Faktycznie ceny kosmos ! Ale dzięki i za ten link!
 11. chodzi o modele ze słowacji czy ogólnie czy mam jakieś ? Kilka sztuk posiadam ale raczej nie na zbyciu. Mogę udostępnić dokumentacje ,foty z wyprasek itd. Szukasz coś konkretnego ?
 12. Witam. Miałem kilka linków z relacji model truck show z Czech i Słowacji i tam były modele z krajów socjalistycznych. Nie wiem czy karton czy plastik ale skala zbliżona do 1:24/25. Może ktoś podeśle linki z tych wystaw. Mnie również interesują takie modele, wybieram się na Słowacje do Popradu w poszukiwaniu. Może ktoś zna skep lub inne żródło niedaleko granicy od Zakopanego - to ja mam blisko i mógłbym ściągnąć oczywiście nie tylko dla siebie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.