Jump to content

Corsair

Members
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawodpodobnie spadł konektor z tego luźnego pinu, ale dla bezpieczeństwa własnego i sprężaki polecałbym wizytę w serwisie lodówkowym.
 2. Pewnie znasz, ale może się ten link przyda innym : http://www.thesamba.com/ - to ogromna kopalnia wiedzy o tym aucie i innych VWiatrakach.
 3. Kiedyś za radą Erniego spróbowałem mat z Lifecolora. Od lat nic innego do ręki nie wezmę. Matuje bezbłędnie.
 4. Miło na tym oko zwiesić Nareszcie na głównej dobry kawał modelarstwa...
 5. Opony zastąp oringiem który kupisz bez większego problemu w sklepie z uszczelnieniami. Będzie równo i gładko. Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy zostawić go w naturalnym kolorze gumy! Szprychy formuję specjalnym dinksem - zatoczony stożek wciskany w gumę.
 6. viewtopic.php?f=70&t=1558&hilit=+tatra Wkleiłem tam kiedyś sporo fotek szczegółów podwozia. Malowanie niestety inne :(
 7. Corsair

  Sanki 1/35

  Nadal powielasz błąd konstrukcyjny - czyli brak łącznika między nóżkami sanek. Te łączniki umieściłeś na końcach sań. Całą siłę ciężaru ładunku muszą więc przenosić skrajne deski. Zgadzam się z przedmówcą, że dobrze było by zobaczyć sanie z figurką. Jeden warsztat też by wiele uprościł.
 8. Corsair

  Sanki 1/35

  Pewnie tak, ale zdobycie tych mieszadłek nieodwracalnie wiąże się ze zdobyciem zbędnych kalorii
 9. Corsair

  Sanki 1/35

  Olej balsę i zasuwaj na statoil po drewniane mieszadełka do kawy...
 10. Corsair

  Sanki 1/35

  Na pierwszym linku widać w tle wózek RadioFlyer - produkt stricte amerykański. Co to ma do frontu wschodniego ? Drugi link - Indiana? Ostatnia fotka z Czarnobyla. Owszem wschód, ale kilkadziesiąt lat później. Po prostu kiedyś żelazo bardziej się szanowało i jeśli coś dało się zrobić z ogólnie dostępnego drewna to robiło się to z drewna właśnie. Po co wyginać płozy? W tej skali wystarczy wypiłować łuk z klocka. Jeśli się upierasz jednak nad żelazem to brak jest połączenia między nogami. Konstrukcja by się rozjechała. Wzorców poszukaj raczej w polskim skansenie Do Twoich Niemców p
 11. Corsair

  Sanki 1/35

  Jeśli to front wschodni '42 to płozy powinny być drewniane. Te sanki nadają się ew. do dioramy ze stanu wojennego. I dlaczego te deski są tak niemiłosiernie pofalowane? Jak ruskie to na stolarstwie się nie znali ?
 12. Oczy, oczy jakieś dziwne mają ... no i jakiś zarost na lico... z goleniem tam nie tęgo było.
 13. E... z żarówką rtęciową poszedłeś na łatwiznę .. - dla nie kumatych - to była ironia Fotek nie musisz się wstydzić. Ja swoich 144 za cholerę nie potrafię fotografować. Pomysł świetny, a wykonanie na jeszcze lepszym poziomie. Czysto i prosto (!) Co do linii podziału.. w tej skali trzeba bardzo uważać co się kupuje. Nawet taka firma jak Sweet ma w swojej ofercie MC200 która na kolana nie powala. Z nowości, ale WWII, to polecam serię ŁA-5 z KP i spokojnie można zabierać się za Focke-Wulf Ta 152H z Mark1 Models. No i z utęsknieniem czekam na Mosqito zapowiadane prze KP. Jeśli poziom będzie ta
 14. Bardzo interesująca maszyna. W tej skali polecam kredki. Jednak większym wyzwaniem niż śmigło będzie malowanie krawędzi skrzydeł. Zresztą sam dobór kolorów też nie należy do łatwych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.