Jump to content

maciejos

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Goleniów
 1. Witajcie, odkupie kalkomanie do pojazdu jak w tytule, najlepiej ze schematem malowania.
 2. Witajcie, poszukuje kalek do MF-a w skali 1/48 szachownice, nr boczne plus godło, może być też jakiś inny pułk. Jak ktoś ma na zbyciu to chętnie odkupię.
 3. Witam, co sądzicie o tej tabeli ? http://agtom.eu/content/35-tabele-kolorow-czolgi Można się na tym wzorować ? Chciałem posklejać ruskie tanki, szukałem informacji o kolorach do JS-2 i przypadkiem znalazłem.
 4. Czysto, ładnie, dobra robota .
 5. maciejos

  MiG-21

  Tak sobie siedzę i klikam w poszukiwaniu na Google tapety na pulpit , bo do skończenia modelu to jeszcze daleko a tak chociaż na ekranie monitora by był , macie coś w 1280X1024 ? Najlepiej w locie , z szachownicami oczywiście .
 6. Tak jak pisałem nie miałem zdjęć tego pojazdu, błota też są różne rodzaje, a czołg ten poruszał sie z prędkością 5km/h, powiedzmy że przejechał po podeschniętym już błocie, które było za suche aby ześlizgiwać się z góry na dół. Ale i tak macie racje panowie.
 7. Zgadza sie,tłumiki i rura wydechowa jest pomalowana tylko kolorem rdzy, wiele technik i sztuczek modelarskich jest jeszcze dla mnie nie znanych.
 8. No niestety, z tą kalką z przodu i z tyłu to dałem ciała. Malowanie jest z jednostki brytyjskiej, ta sama firma robi model w skali 1/72.
 9. Witam wszystkich pancerniaków. Chciałbym przedstawić wam swój model MkIV "Male", skala 1/35 firmy Emhar. Model wykonany w 1997 roku. Zestaw był bardzo toporny, gąsienice składały się z czterech taśm które należało ze sobą posklejać. Efekt końcowy nie był najlepszy dlatego upaprałem je błotem, które wykonałem z gipsu mieszanego z pigmentem. Karabiny wykonałem od podstaw, a lufy dział są wytoczone z mosiądzu. Numer F56 jest pomalowany od szablonu. Więcej nic nie zdziałałem z powodu kompletnego braku dokumentacji czy zdjęć. To tyle, pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.