Jump to content

SuperTruckster

Members
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Reputation

11 Good

About SuperTruckster

 • Birthday 01/19/1989

Personal Information

 • Location
  Łódź, łódzkie, Polska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy kolega Spotter poda jakiś przyklad niezabawkowego?
 2. Witam Serdecznie. Chciałbym zaprezentować model T90 od Zvezdy w skali 1/35. Miłego oglądania?
 3. Piękny model. Rewelacyjne wykończenie. Bombowy efekt??? Brawo??? PS. Chciałbym, ale nie da się do niczego przyczepić.
 4. To się nazywa PRAWDZIWE MODELARSTWO. Dla mnie mistrzostwo. Piękna robota. Pozostaje tylko bić brawa???
 5. Mnie osobiście składało się całkiem nieźle. Jedyny problem miałem z bocznymi koszami na wieży. Liny i szekle od Eureki XXL a anteny są od RB Model tylko nie zostały włożone do zdjęć?
 6. A5 jest parę tonów ciemniejsza niż A4. Swoje robi też oświetlenie. Ale na pewno jest troszkę jaśniejszy niż pierwowzór, gdyż zbyt ciemny byłby mniej przyjemny dla oka i poginely by niektóre detale. Więc owy kolor zabieg celowy. Łańcuchów niestety Border Model nie posiada.
 7. Wita, Po Leopardzie 2A4 nadszedł czas na kocura w wersji 2A5. Tym razem z 34 Brygady Kawalerii Pancernej. Model w skali 1:35 firmy BorderModel, kalkomanie od ToroModel. Miłego oglądania. Pozdrawiam, SuperTruckster
 8. Peryskopy maluję farbkami clear i maskuje je. Następnie odklejam po pomalowaniu całego modelu.
 9. Bazowym kolorem była Tamiya Nato Green, następnie delikatnie rozjaśniony Yellow+White żeby model nie był za ciemny i ponury.
 10. Witam, Prezentuje zdjęcia modelu Leopard 2A4 w barwach 10 Brygady Kawalerii Pancernej. Model firmy Meng wzbogacony o kalkomanie ToRo Model, liny EurekaXXL oraz anteny od RB. Pozdrawiam
 11. Tak. Chodzi mi o aktualne jednostki. Jeżeli posiada Pan w miarę dokładne zdjęcia oznaczeń chociaż jednej jednostki będę wdzięczny.
 12. Witam, Szukam w miarę wyraznich i dokładnych zdjęć z kompletnymi oznaczeniami obecnych naszych siedem dwójek. Najlepiej z paru jednostek dla porównania. Poszukuję dobrego materiału alby zrobić ciekawe unikatowe kalkomanie. Pozdrawiam
 13. Dzięki Panowie za wszelkie uwagi:) Będę wiedział na przyszłość
 14. Następny Michale będzie zestaw rakietowy SAM-6 zakupiony od Ciebie:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.