Jump to content

Bushi

Members
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Zgierz
 • Interests
  Modelarstwo, Militaria
 1. Witam. To mój ostatni ulepek - model czołgu T-62 z firmy ESCI w skali 1/72. Model ze względu na źle wykonany układ jezdny i sporo błędów postanowiłem zatopić w bagienku i zrobić z niego wrak. Ilość przeróbek jakie musiałbym uskutecznić żeby to coś zaczęło wyglądać na czołg T-62 była tak duża, że odpuściłem sobie. Do tematu wrócę z modelem trumpka.
 2. Bushi

  GAZ-AAA

  Dla mnie bomba, kiedyś zrobiłem gazika w podobnym stylu oczywiście w 1/72, ale ten twój to pocisk
 3. Figurka z zestawu nato troops też z ESCI, podobne lata.
 4. Cześć, sorki ale wdał się błąd merytoryczny, model to jeszcze ESCI/ERTL z bodajże 83 roku a nie italerka. Wyleciało mi z głowy bo robiłem go z rok temu, niedawno dostał podstawkę i pocykałem fotki. Model ma ponad 30 lat, więc przedstawia pojazd z przełomu lat 70 i 80 ubiegłego stulecia a nie pojazdy współczesne. Fotka oryginalnego pojazdu z tymi oznaczeniami, rejestracją itp jest na 1 stronie instrukcji ESCI. KMu, ani zasobników nie widać na zdjęciu ale jest tylko jedna fotka z dwoma Helmutami we włazach, więc trudno cokolwiek tutaj stwierdzić.
 5. Model prosto z pudła, scenka poligonowa. Obiektywnie brzydka konstrukcja - taki klocek na gąskach, raczej do tematu nie wrócę.
 6. Jedna z najlepszych siedem-dwójek jakie ostatnio pokazały się na forach.
 7. Wiesz, klient tak chciał Jak się robi 20 modeli w miesiącu i siedzi przy nich do 24 w nocy to takie babole wychodzą...niestety, przy normalnych zarobkach robiłbym 2-3 modele relaksacyjne miesięcznie na swoją półkę a nie dorabiał klejeniem do pensji... ale nie ma co narzekać, w końcu "wybraliśmy lepszą przyszłość"...
 8. Witam Przedstawiam ciekawostkę - nietypowy żywiczny model firmy Jadar Hobby - ALKETT VsKfz 617 MINENRÄUMER, specjalny pojazd do rozminowywania. O samej dość specyficznej konstrukcji dużo się swego czasu pisało i mówiło a RPM puścił nawet swój model tego „potworka” skali 1/35. Ja wykonałem model dla znajomego, który zbiera raczej czyste - nieprzetyrane przez wojnę modele, dlatego brakuje na nim obić, smarów, i błota po samą wieżę Jeśli chodzi o składanie zestawu to jest to raczej relaksik. Malowanie – szare, standardowe dla pojazdów sprzed połowy 1943 roku. Podstawka – zrobiona w 2006 c
 9. Śliczny, oczu nie można oderwać.
 10. Jak dla mnie super. Jedyne co bym zmienił to kolor drzwi i okiennic - troche za jaskrawe. Poza tym miodzio
 11. Witam Przedstawiam moją ostatnio wykonaną dioramkę w skali 1/72. Do jej stworzenia wykorzystałem: budynek z vacu, model czołgu Valentine firmy Esci, figurki Italeri, plus kilka skrzyń i kanistrów z attacka. Reszta została wykonana samodzielnie. Fotografie:
 12. Cześć. Błotko i kałuże to still water vallejo zmieszane z farbkami i tuszami model mastera i vallejo. Najpierw wyryłem w terenie rowy odpływowe po obu stronach drogi, następnie koleiny w drodze. Jak wszystko wyschło zalewałem kolejno rowki still water w różnych odcieniach brązu i o różnym stopniu przezroczystości. Figurek nie brudziłem poza lekkim błotkiem i wodą na butach - w pierwotnym założeniu mięli przed chwilą wyjść z szoferki auta - tam błota mało. Dzięki za opinie.
 13. Witam Chciałbym przedstawić model samochodu ciężarowego ZiS-5 - "konia roboczego" Armii Czerwonej. Producent - firma PST, numer katalogowy 72028, skala 1/72. Fotografie wyszły słabo, kiepskie dziś światło a nowy monitor do obróbki grafiki słabo się nadaje ;) Foto całości Foto zisa figurki Pozdrawiam MK
 14. Jest na nim kamo tylko trochę słabo je widać, pewnie to wina wymiarów modelu
 15. Dla mnie baja. Bedford super, pomysł z siankiem niezły. Jedynie figurki są dość problematyczne, ale w tej skali pewnie nic lepszego nie da się kupić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.