Jump to content

tomek14147

Members
 • Content Count

  1,603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bydgoszcz/Leicester, UK

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki, zdjęcia robione telefonem w trybie auto i jedynie trochę podciągnięte w Photoshopie.
 2. Witam. Rozpoczynam nowy warsztat. Tym razem zabieram się za A7V firmy Meng. Model powstaje w ramach projektu grupowego na sąsiednim forum, ale postanowiłem że relację będę prowadził i tutaj. Inbox na PMMS: http://www.perthmilitarymodelling.com/reviews/vehicles/meng/ts017.html Będzie to mój pierwszy model tego producenta, i jednocześnie pierwsza od bardzo długiego czasu "trzy-piątka" (w 1:72 nie ma za bardzo w czym wybierać w temacie "wielkiej wojny"). Model powstanie prosto z pudła, bo i dodatków do niego nie ma (na całe szczęście, bo jak na razie wszystkie inne projekty wzbogac
 3. Ahh faktycznie, nie zauważyłem W tym wypadku wydaje mi się, że chyba tylko malowanie pustynne wchodzi w grę.
 4. Zgaduję, że chodzi o Pz 4? G spokojnie możesz zrobić w malowaniu z np. bitwy na łuku Kurskim. Oprócz tego multum kamuflażów letnich i zimowych z drugiej połowy wojny dla obu wersji.
 5. Trzeba przyznać, trzymasz poziom. Jedynie zielona lufa km-u średnio mi pasuje.
 6. Pomysł fajny, ale brudzenie zupełnie do mnie nie przemawia, zdecydowanie za dużo. No i odwrotnie wkleiłeś jarzmo armaty.
 7. O mankamentach napisali już koledzy. Jak dla mnie świetna praca, ma klimat rodem z serii gier S.T.A.L.K.E.R.
 8. Cały zestaw blach kosztował mnie coś koło 70 zł (wszystko kupowane w jadar hobby), ale co ja na to poradzę że budowanie modeli prosto z pudła nie sprawia mi już radości
 9. Ja praktycznie tylko w tej skali lepię, 1/35 jakoś mi nie podchodzi, mimo że tam można naprawdę poszaleć z detalami Gąski faktycznie ładne, szkoda że nie wiedziałem wcześniej. Ale w szafie na swoją kolej czeka Panzer IV H więc może do tego projektu się skuszę.
 10. Włazy mają jak najbardziej odpowiedni kolor.
 11. Andrzej, z napisem jak najbardziej. Co do figurek, pomyślę. Piotr, nad gąskami myślałem, ale wtedy szanse na skończenie tego modelu byłyby chyba zerowe
 12. A no nie było, niestety... czasu brakuje. Udało mi się trochę pomalować, muszę przysiąść i porobić kilka zdjęć (mam nadzieję w tym tygodniu)
 13. Witam Rozpocząłem nowy projekt i pomyślałem że i tutaj wrzucę mój warsztat. Tematem jest Nashorn Revella z zestawem dodatków w postaci: - Wyżej wspomniany model firmy Revell: 03148 Sd.Kfz. 164 "Nashorn" - Metalowa lufa RB: 72B22 8,8cm PaK43/1 L/71 Nashorn - Podstawowy zestaw blaszek firmy Part: P72-147 - Fototrawione zasobniki Parta : P72-148 - Fototrawione błotniki również Parta: P72-149 Pojazd który będę starał się odwzorować to Nashorn on numerze 214 z s.H.Pz.Jg.Abt. 525, zdobyty przez wojska polskie we Włoszech: (Zdjęcia pochodzą z Panzerwrecks 13: Italy 2)
 14. Z tym że ta Pantera jest serii Dragon Armor, czyli poskładana, pomalowana i gotowa do postawienia na półkę.
 15. Widzę przerwa nie wpłynęła negatywnie na twoje umiejętności, bo model jak zwykle świetny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.