Jump to content

Tenggeri

Members
 • Content Count

  1,080
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Piotrków Tryb.
 • Interests
  Modelarstwo, Historia
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Dawno się tutaj nie udzielałem, więc pomyślałem, że pokażę swoją ostatnią pracę. Nowość RFM wraz ze skromną winietą. Figurki z zestawu T-55 Enigma Tamiya. Wszystko malowane i postarzane chemią Ammo.
 2. Dziękuję za opinie. Podstawka będzie, czekam na roślinność.
 3. Bardzo udany model. Podoba mi się weathering, mocny ale z wyczuciem- tak jak lubię
 4. Model:T-60 Skala: 1/35 Zestaw: MiniArt 35215 Dodatki: lina Eureka XXL Chemia: Ammo of Mig Model zacząłem robić w ramach konkursu na forum, niestety dopiero teraz doczekał się ukończenia. Część wykorzystanej chemii:
 5. Ciekawy projekt, jak oceniasz trójkę Dragona? Rzeczywiście Niemce dużo lepsze od pancerki alianckiej?
 6. Tenggeri

  Zakupy... Cz.4

  Może nie zakupy, ale nowe modele zajechały, wprost od grubego Pana z brodą w czerwonej czapie
 7. Zależy co chcesz. Tamiya wg mnie odpada, są dużo lepsze i nowsze modele. Jeżeli chcesz mega dobrze zdetalowany model prosto z pudła to MiniArt a jeżeli chcesz na szybko coś zbudować to Takom. Każdy z tych modeli ma mocne i słabsze strony także wybór zależy tylko i wyłącznie od oczekiwań modelarza.
 8. Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze, cieszę się, że moja praca się podoba. No takie lubię, tutaj i tak starałem się nie przesadzić Krzaczki od kolegi z forum: Wojtekjedlicze a kwiaty to produkt Freon, bardzo fajny produkt swoją drogą ;)
 9. Cześć. Nareszcie udało mi się coś skończyć i nawet zrobić podstawkę. Model bardzo fajnie się robiło, liczę na uwagi i konstruktywną krytykę. Kilka zdjęć samej podstawki:
 10. Mi się podoba, lepsze to niż puste ściany :P Malowanie koloru bazowego, prace w toku. Następny krok- wyciąganie detali pędzlem. Na podłodze paki użyłem płynu Worn Effect od Ak.
 11. Skończyłem wnętrze kabiny i tak jak pisałem wcześniej dodałem do środka bańkę i skrzynkę z warzywami dla urozmaicenia wnętrza. Dokończyłem również składanie kabiny i dodałem kilka końcowych detali. Następnie pozostałe komponenty ciężarówki zapodkładowałem na czarno. Na podłodze paki użyję płynu do zdrapek, więc pomalowałem podłogę na kolor z grubsza imitujący drewno.
 12. Lecimy dalej: Paka skończona Wymieniłem pełne plastikowe uchwyty na zasobnikach pod paką na zrobione własnoręcznie z kawałka drutu. Równie brzydkie zapięcia na burtach podmieniłem na lepsze fototrawionki. Widok na spód paki, trzeba powiedzieć, że całkiem nieźle zdetalowany.
 13. Z czasem to jest ciężka sprawa u mnie Silnika niestety producent nie dołaczył. Lecimy dalej z budową- kabina: Jak widać producent nie dołączył części przezroczystych dla szyb w drzwiach. Na box-arcie są one widoczne a w pudełku z modelem ich nie ma. Dziwna rzecz. Pojazd gotowy na montaż ostatniego głównego podzespołu- paki. Dodałem przewody do świateł oraz wywierciłem dziury na korbę rozruchową (przedni zderzak i grill) Widok na wnętrze kabiny. Trochę tu pusto, ale po pomalowaniu dodam jakieś bambetle. Kanapa kierowcy. Użyłem kawałka chusteczki i wikolu żeby nadać kanapie teksturę materiału. Po malowaniu na pewno będzie wyglądać to lepiej niż oryginalna część.
 14. Nie wykluczam małej podstawki, ale wicie jak jest, wszystko zależy od weny Jak na razie budowa w toku: Zlożyłem tylne zawieszenie, więc etap budowy podwozia został zakończony. Na zdjeciu widać również, że wymieniłem uchwyt na masce. Widok od spodu, jak na razie żadnych widocznych śladów po wypychaczach. Koła. Przednie koło skałda się z dwóch elementów a tylne z trzech. W miejscu łączenia poszczególnych częsci, które niefortunnie wypada na oponie nałożyłem akrylową szpachlę. Pojazd już na swoich własnych kołach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.