Jump to content

Tenggeri

Members
 • Content Count

  1,082
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tenggeri last won the day on March 12 2020

Tenggeri had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Piotrków Tryb.
 • Interests
  Modelarstwo, Historia
 • Occupation
  Uczeń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, dawno nic nie zamieszczałem i chyba nikt mnie już tutaj nie pamięta Mój ostatni skończony projekt. Jagdtiger w skali 1/35 z zestawu Takom Blitz Inspiracją do budowy był pojazd Otto Cariusa z 2. Schwere Panzerjager Abteilung 512. Ten pojazd działał w kwietniu 1945 r., a cały weathering jest moją próbą odtworzenia wiosennych warunków pogodowych, dlatego ograniczyłem efekty kurzu itp. Model budowany praktycznie prosto z pudła, dodałem tylko klamry narzędziowe Voyager i łuski Master.
 2. Kupię produkty Wildera z serii Textured Earth oraz AquaLine. Może ktoś ma i nie używa, chętnie odkupię. Oferty proszę kierować na pw.
 3. Cześć, Dawno się tutaj nie udzielałem, więc pomyślałem, że pokażę swoją ostatnią pracę. Nowość RFM wraz ze skromną winietą. Figurki z zestawu T-55 Enigma Tamiya. Wszystko malowane i postarzane chemią Ammo.
 4. Dziękuję za opinie. Podstawka będzie, czekam na roślinność.
 5. Bardzo udany model. Podoba mi się weathering, mocny ale z wyczuciem- tak jak lubię
 6. Model:T-60 Skala: 1/35 Zestaw: MiniArt 35215 Dodatki: lina Eureka XXL Chemia: Ammo of Mig Model zacząłem robić w ramach konkursu na forum, niestety dopiero teraz doczekał się ukończenia. Część wykorzystanej chemii:
 7. Ciekawy projekt, jak oceniasz trójkę Dragona? Rzeczywiście Niemce dużo lepsze od pancerki alianckiej?
 8. Może nie zakupy, ale nowe modele zajechały, wprost od grubego Pana z brodą w czerwonej czapie
 9. Zależy co chcesz. Tamiya wg mnie odpada, są dużo lepsze i nowsze modele. Jeżeli chcesz mega dobrze zdetalowany model prosto z pudła to MiniArt a jeżeli chcesz na szybko coś zbudować to Takom. Każdy z tych modeli ma mocne i słabsze strony także wybór zależy tylko i wyłącznie od oczekiwań modelarza.
 10. Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze, cieszę się, że moja praca się podoba. No takie lubię, tutaj i tak starałem się nie przesadzić Krzaczki od kolegi z forum: Wojtekjedlicze a kwiaty to produkt Freon, bardzo fajny produkt swoją drogą ;)
 11. Cześć. Nareszcie udało mi się coś skończyć i nawet zrobić podstawkę. Model bardzo fajnie się robiło, liczę na uwagi i konstruktywną krytykę. Kilka zdjęć samej podstawki:
 12. Mi się podoba, lepsze to niż puste ściany :P Malowanie koloru bazowego, prace w toku. Następny krok- wyciąganie detali pędzlem. Na podłodze paki użyłem płynu Worn Effect od Ak.
 13. Skończyłem wnętrze kabiny i tak jak pisałem wcześniej dodałem do środka bańkę i skrzynkę z warzywami dla urozmaicenia wnętrza. Dokończyłem również składanie kabiny i dodałem kilka końcowych detali. Następnie pozostałe komponenty ciężarówki zapodkładowałem na czarno. Na podłodze paki użyję płynu do zdrapek, więc pomalowałem podłogę na kolor z grubsza imitujący drewno.
 14. Lecimy dalej: Paka skończona Wymieniłem pełne plastikowe uchwyty na zasobnikach pod paką na zrobione własnoręcznie z kawałka drutu. Równie brzydkie zapięcia na burtach podmieniłem na lepsze fototrawionki. Widok na spód paki, trzeba powiedzieć, że całkiem nieźle zdetalowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.