Jump to content

Jack3236

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Modelarstwo, bo co innego
 1. Ok przeprzaszam. A co do "Wskaźników celu" to jak to działało... Znaczy do nakierowywania wsparcia "na siebie" czy jak???
 2. Dioramka first klass... Inspirowana chyba troche CoD-em Black Ops (Tak mi się wydaje) Tylko dwa pytania... 1. Z jakiego zestawu jest gostek z kamerą??? 2. Gostek ze Stonner-em mo coś przyczepionego do pleców (na szelkach) Co to??? P.S. Radioman nie ma przypadkiem W M16A1 (A może to poprostu M16) front girpu od M16A2???
 3. Jack3236

  ABRAMS

  Ładny tylko więcej fotek
 4. Ok. jedno zrozumiałem. Po prostu przyjąłem że skoro OKB Suchoj-a stworzyła tak głęboką modernizację wersji "naziemnej" analogicznie powstała/powstanie "morska". A co do Mistrali to one chyba tak samo jak Baku/Admiral Groszkow i Kiev nie posiadają ani katapulty ani też skoczni startowej czyli są bardziej "śmigłowcowcami" niźli lotniskowcami. No ale cóż prawo rynku.
 5. Twoja odpowiedź wiele rozjaśnia ale też rodzi nowe pytania. 1. Czyli jednak winda jest "na styk" co oznacza że Kuznetsov wybitnie nie perspektywiczny (Su-35 jest 0,5m dłuższy) 2. Flota Rosyjska posiadając wyspecjalizowane samoloty stwożone do startu z lotniskowców posiada tylko JEDEN zdatny do wykożystania lotniskowiec??? (jeśli tak to sie załamałem bo przecież WNP w 2004r. postanowiła stwożyć Korpus Ekspedycyjny ...yyy... korpus bez wsparcia lotniczego???)
 6. Witam. Z góry uprzedzam że jest to mój pierwszy w histori temat na jakimkolwiek forum więc za wszelkie moje błędy natury technicznej przepraszam. Nie wiedziałem gdzie wstawić mój temat bo dotyczy on pośrednio samego okrętu jak i samolotu stojącego na windzie/podnośniku (chyba Su-27 albo 33 nie wiem nie znam się) 1. Czy winda/podnośnik jest za krótka może była projektowana pod kątem innego samolotu (np.: Jak-38 dł. 16,3m, Jak-41 dł. 18,30 dla porównania Su-27 dł. 21,60m) 2. Wracając do rzeczywistości (bo nie uważam że Rosjanie to debile którzy zrobili za krótki pokład ) Jak w takim razie samolot jest transportowany na pokład:?: 3. Czy Admirał ma siostrę/brata i czy one również pływają/zostały skończone Zdjęcia znalazłem na profilu Picassa Web Mick-a Elst-a, który buduje Kuznetsov-a w skali 1/72 (do zobaczenia TU)
 7. Radku wiesz może czy muzeum "odziedziczyło" tego Type-69 po Sadamie czy też o kogoś innego???? P.S. Wycieczka do pozazdroszczenia.
 8. Czy ten HUMMWE był po bocznej kolizji że mu maskę i drzwi na zielone wymienili
 9. Model badzo fajny i ciekawy ale jeśli chodzi o twoje wybrzydzanie to ten model jest i tak lepszy od jego odpowiednika produkowanego przez Hasegawę.
 10. Model świetny Rozumiem że jest to malowanie okolicznościowe (no raczej inne nie może być) czy któryś z szanownych kolegów wie z jakiej okazji powstało.
 11. Przepraszam was drodzy koledzy czy któryś z was może mi wytłumaczyć, na jakiej zasadzie działa klima w tym HMMWV klima. Dokładniej, w jaki sposób ochłodzone powietrze trafia do środka, bo z moich obserwacji (oczywiście mogą one być błędne) wynika, że w takim położeniu, w jakim widać ją na zdjęciach to chłodzi ona pustynię. Z góry dziękuje. P.S. Bald puma Z czego zrobiłeś obrotnice w swoim Hummerze tzn. jest zestawowa (lekko zmodyfikowana) czy też 100% handmade.
 12. Wiem, że może już po czasie, ale możesz zrobić takie coś: Zakrwawione kafelki podłogowe i ściany wąskiego korytarza szpitalnego stały się świadkami sytuacji, w której amerykańscy żołnierze (czterech ich jest 2x Thompson 1x BAR i 1x truchło bez głowy) walczą z zombie. Podczas walki spańkowany oficer wybiega naprzeciw tym umarlakom, a ci w afekcie urywają mu głowę. Reszta oddziału wycofując się zasypuje zombie gradem ołowiu. Wiem że to trochę chore, ale już taki jestem
 13. Masz może jakieś zdjęcie Waffen SS + HMMWV, bo jestem ciekaw jak by to wyglądało.
 14. Błagam Wywal vikersy. Niszczą tą ekspozycję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.