Jump to content

Jack3236

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jack3236

 1. Ok przeprzaszam. A co do "Wskaźników celu" to jak to działało... Znaczy do nakierowywania wsparcia "na siebie" czy jak???
 2. Dioramka first klass... Inspirowana chyba troche CoD-em Black Ops (Tak mi się wydaje) Tylko dwa pytania... 1. Z jakiego zestawu jest gostek z kamerą??? 2. Gostek ze Stonner-em mo coś przyczepionego do pleców (na szelkach) Co to??? P.S. Radioman nie ma przypadkiem W M16A1 (A może to poprostu M16) front girpu od M16A2???
 3. Jack3236

  ABRAMS

  Ładny tylko więcej fotek
 4. Ok. jedno zrozumiałem. Po prostu przyjąłem że skoro OKB Suchoj-a stworzyła tak głęboką modernizację wersji "naziemnej" analogicznie powstała/powstanie "morska". A co do Mistrali to one chyba tak samo jak Baku/Admiral Groszkow i Kiev nie posiadają ani katapulty ani też skoczni startowej czyli są bardziej "śmigłowcowcami" niźli lotniskowcami. No ale cóż prawo rynku.
 5. Twoja odpowiedź wiele rozjaśnia ale też rodzi nowe pytania. 1. Czyli jednak winda jest "na styk" co oznacza że Kuznetsov wybitnie nie perspektywiczny (Su-35 jest 0,5m dłuższy) 2. Flota Rosyjska posiadając wyspecjalizowane samoloty stwożone do startu z lotniskowców posiada tylko JEDEN zdatny do wykożystania lotniskowiec??? (jeśli tak to sie załamałem bo przecież WNP w 2004r. postanowiła stwożyć Korpus Ekspedycyjny ...yyy... korpus bez wsparcia lotniczego???)
 6. Witam. Z góry uprzedzam że jest to mój pierwszy w histori temat na jakimkolwiek forum więc za wszelkie moje błędy natury technicznej przepraszam. Nie wiedziałem gdzie wstawić mój temat bo dotyczy on pośrednio samego okrętu jak i samolotu stojącego na windzie/podnośniku (chyba Su-27 albo 33 nie wiem nie znam się) 1. Czy winda/podnośnik jest za krótka może była projektowana pod kątem innego samolotu (np.: Jak-38 dł. 16,3m, Jak-41 dł. 18,30 dla porównania Su-27 dł. 21,60m) 2. Wracając do rzeczywistości (bo nie uważam że Rosjanie to debile którzy zrobili za krótki pokład ) Jak w takim razi
 7. Radku wiesz może czy muzeum "odziedziczyło" tego Type-69 po Sadamie czy też o kogoś innego???? P.S. Wycieczka do pozazdroszczenia.
 8. Czy ten HUMMWE był po bocznej kolizji że mu maskę i drzwi na zielone wymienili
 9. Model badzo fajny i ciekawy ale jeśli chodzi o twoje wybrzydzanie to ten model jest i tak lepszy od jego odpowiednika produkowanego przez Hasegawę.
 10. Model świetny Rozumiem że jest to malowanie okolicznościowe (no raczej inne nie może być) czy któryś z szanownych kolegów wie z jakiej okazji powstało.
 11. Przepraszam was drodzy koledzy czy któryś z was może mi wytłumaczyć, na jakiej zasadzie działa klima w tym HMMWV klima. Dokładniej, w jaki sposób ochłodzone powietrze trafia do środka, bo z moich obserwacji (oczywiście mogą one być błędne) wynika, że w takim położeniu, w jakim widać ją na zdjęciach to chłodzi ona pustynię. Z góry dziękuje. P.S. Bald puma Z czego zrobiłeś obrotnice w swoim Hummerze tzn. jest zestawowa (lekko zmodyfikowana) czy też 100% handmade.
 12. Wiem, że może już po czasie, ale możesz zrobić takie coś: Zakrwawione kafelki podłogowe i ściany wąskiego korytarza szpitalnego stały się świadkami sytuacji, w której amerykańscy żołnierze (czterech ich jest 2x Thompson 1x BAR i 1x truchło bez głowy) walczą z zombie. Podczas walki spańkowany oficer wybiega naprzeciw tym umarlakom, a ci w afekcie urywają mu głowę. Reszta oddziału wycofując się zasypuje zombie gradem ołowiu. Wiem że to trochę chore, ale już taki jestem
 13. Masz może jakieś zdjęcie Waffen SS + HMMWV, bo jestem ciekaw jak by to wyglądało.
 14. Błagam Wywal vikersy. Niszczą tą ekspozycję
 15. Bomby takie są skuteczne tylko i wyłącznie nad odkrytymi celami służącymi do produkcji i dystrybucji prądu elektrycznego (elektrownie, stacje transformatorów, linie przesyłowe). Zasada działania jest prosta, chmura grafitu jako doskonały przewodnik powoduje liczne łuki elektryczne i zwarcia niszcząc urządzenia. Dzięki za uświadomienie tego, do czego służy ładunek grafitowy. Sorry za wprowadzanie zbędnych i nieprawdziwych informacji. [/code]
 16. A myślałeś o takich główkach dla obsady?? http://bitspudlo.com/images/products/MXM/CB/001.jpg
 17. T-55 jest świetnym czołgiem jeśli na pole bitwy zrzucić bąby grafitowe, bo wtedy wszystkie abramsy i inny elekśtroniczny shajs idzie sie jeb... A co do relacji to czekam na t-34 z czeskim montarzem pod DSzK.
 18. Jestem ciekaw jak oni (Amerykanie) z tym RHINO skręcają w wąskich uliczkach arabskich miast Skąd miałeś kąty tych pancerzy na pace
 19. No niby miała ale i tak nory startowały w pionie z okrętu podwodnego. Zresztą ciekawe jak je tam pakowali z powrotem po misji.
 20. Tak się teraz zastanowiłem, że w żadnym z MACROSS-ów nie było myśliwca pionowego startu, a to przeciesz taka "przyszłościowa" technologia. A co do modelu i pasa to jest extremalnie zajefajnie wypasiony.
 21. Tak sę teraz zastanowiłem, że to przecież nie musi być SF, bo pół świata jeździ na Uralach (wszystkie byłe republiki radzieckie, rosja, chiny, prawie cały bliski wschód, bojówki afrykańskie). Z paroma krajami wchodzącymi w skład tej listy USA prowadziło, prowadzi i nie daj boże będzie prowadzić wojny albo jak to się ładnie nazywa misje stabilizacyjne. Więc wystarczy lekko zamalować symbolike FR, namalować jakieś arabskie robaczki i już wszystko się zgodza.
 22. Ja do robienia różnych anten używam strun przeznaczonych do mandoliny (taki praprzodek gitary), bo to są takie bardzo cienkie druciki.
 23. Nie uważasz że niemiaszki wywaliłyby ten cały osprzęt z błotników i wstawiliby swój??
 24. To nie jest tak że ten syfek jest inny ( ma inny kolor ) ze względu na to że pojazd jeździł w Afganie albo Iraku. To raczej struktura brudu się różni. Na tarenach pustynno-wyżynnych i pustynno-górskich piasek ma większe ziarna i ma tendenzję do zastygania w coś w rodzaju grubo ziarnistego błota, które odpada durzymi segmentami. Zaś piasek nizinny wygląda bardziej jak pył budowlany czy kusz jest czasami tak "zmielony" źe nie czuć go między palcami i taki piasek w kontakcie z wodą działa jak szpachla modelarska wchodząc wszędzie dlatego też żołnierze amerykańscy podczas operacji pustynna burza c
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.