Jump to content

Buberson

Members
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

Reputation

8 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetny ? Takich ludzi nam trzeba
 2. Witajcie. Dzisiaj coś z początku tego roku w moim dorobku,a mianowicie sześćdwójka od Trąbki Jak to u mnie chemia oczywiście Ammo,skrzynie na amunicję Eureka,a butle i kosz z czymś tam,hmm niech będzie cytrusami-nie pamiętam.
 3. Dobrze wiedzieć. Teutońskie machiny to nie moja bajka ?
 4. Dzięki. Podład Ammo One Shot Black,baza Ammo 4B0 019 rozjaśnienia baza plus biały i żółty,obiciaVallejo70.822 Ammo041 i 040.Cały weathering Ammo plus naturalna ziemia.
 5. Dzięki. Butelki to chyba Meng,a błoto to ziemia naturalna z głębokiego wykopu zmieszana z siuwaksem AK Dark Earth takim do dioram.
 6. Dzięki Panowie. Bambetle to-skrzynie na amunicję Miniart,reszta jakaś żywica no name kupione na giełdzie na którymś z festiwali.
 7. Zielenina to Bear's Scale Modeling.
 8. Witajcie. Tak oto prezentuje się nowy wypuścik Zvezdy.Nic na szczęście nie łączy go z tym starym-oprócz nazwy.Cała chemia Ammo. ?
 9. Witajcie.Wiekowy już można powiedzieć model Tamki ciachnięty prosto z pudła dla relaksu.Malowanie Tamka,Ammo.
 10. No czy to prawda do końca? No fakt tyle że to wystawowe pojazdy w jednostkach bojowych są zielone. Ale i Ty i ja mamy rację Model i tak zacny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.