Jump to content

xmald

Members
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. xmald

  LAGG 3 ICM 1/48

  Wielkie dzięki! Mówiąc szczerze dzięki temu, że nie jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem fetyszu przykładania plastikowych zabawek do planów nie mam również w większości sytuacji potrzeby poprawiania takich błędów - za dużo modeli za mało czasu. Jak pisałem zdaję sobie sprawę, że baboli jest sporo ale chciałem mieć na półce.
 2. xmald

  LAGG 3 ICM 1/48

  Dzięki wielkie. Jeśli chodzi o wznios skrzydeł to istotnie to jest chyba największa bolączka tego zestawu. Coś tam próbowałem w tym temacie zrobić ale za mało podniosłem.
 3. xmald

  LAGG 3 ICM 1/48

  Tak wiem Gałczenko oklepany i nie sikalafo... Generalnie model odskocznia od wielu innych, które robiłem. Kupiłem sobie trochę osprzętu do fotek więc stwierdziłem, że to dobra okazja żeby w końcu zrobić mu zdjęcia. Malowany pomarańczowymi Hatakami (uwielbiam). Syfiony szuwaksami od AK i MiGA oraz olejami. Dodałem blaszkę Eduarda. Jestem pewien, że ilość błędów jest przytłaczająca ale chciałem po prostu mieć go na półce.
 4. Wielkie dzięki za dobre słowo! Tymczasem taka sytuacja... Kalki Aviattica z płótnem - polecam, zdecydowanie pozytywne zdziwienie jak dobry to produkt. Jak ktoś będzie ochotę to pewnie niebawem będzie można poczytać więcej u KFS`a kfs-miniatures.com.
 5. Paka fajek to kawałek profilu oszlifowany i pomalowany. Obicia malowane pędzlem olejne XF 1 i XF10 czasami ich mieszanka.
 6. xmald

  An-2 1:16

  Nadrobiłem zaległości... Wybrałeś samolot, który uwielbiam i to jest piękna robota jak zwykle z resztą. Zasiadam i z utęsknieniem czekam na kolejny apdejt.
 7. Dzięki! Kokpit gotowy, z wyjątkiem naciągów za fotelem pilota (zapomniałem o nich). Obiecuję, że to już ostatni post z kokpitem w roli głównej. Dodałem mapę i rękawice na siedzisku strzelca.
 8. Wielkie dzięki za pozytywne przyjęcie mojego tanka. Plandeka szału nie robi to fakt. Okolicę jarzma działa faktycznie nieco po macoszemu potraktowałem. Jak zrobię podstawkę to wrzucę kilka fotek.
 9. Jadę dalej. Kokpit prawie skończony. Zestawowe pasy zastąpiłem HGW. Nie dosć, że lepsze jakościowo to przede wszystkim bardziej w skali.
 10. Szoferka prawie skończona. Dodałem parę dupereli, jak przełącznik magneta oraz dalsze elementy instalacji paliwowej.
 11. No w końcu mam co pokazać w tym temacie. Jakby ktoś miał ochotę przeczytać moją recenzję kalek to zapraszam: http://www.kfs-miniatures.com/1-32-linen-effect-decals-walnut-woodgrain-aviattic/?fbclid=IwAR0OI9upl7GL0DT2qSA4iCVbalcyITqzU22dm-RIayCkM-31R_h6QNqk9pQ Zrobiłem tablicę i elementy wyposażenia kabiny. Dodałem też śruby i część elementów instalacji paliwowej.
 12. Mój pierwszy czołg, więc proszę o wybaczenie za wszelkie babole i inne takie bo się nie znam. Stara Tamiya + lufa Abera i blaszka Edka Malowany Tamiya, Mr.Color, syfienie to głównie specyfiki MIG. Stwierdzam, że klejenie czołgów bardzo fajne jest 😉 Pacynka dówódcy z Miniart będzie malowana raz jeszcze - bo wyszła słabo. Jakąś podstawkę jeszcze muszę ogarnąć.
 13. Suchoj Su 15 Flagon A Trumpter 1/48 CENA 120 Suchoj Su 7 BKL Smer 1/48 + dodatki: CENA 230 Big Ed4831 Piotty Master 48119 Eduard UB 16 16 648173 Eduard SU 7 Seat 16 648024 Wloty Quickboost QB 515 Sprzedam lub wymienię na: - szmatopłaty w 32 - pancerka w 35 WWI lub Pershing Tamiya - radzieckie lotnictwo w 48 WWII Chętnie odpowiadam na wszelkie pytania. Do cen należy doliczyć wysyłkę PP lub paczkomatem
 14. Trochę do przodu porobiłem duperele i zacząłem sklejać do kupy kadłub...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.