Jump to content

xmald

Members
 • Content Count

  522
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie dzięki za dobre słowo! Tymczasem taka sytuacja... Kalki Aviattica z płótnem - polecam, zdecydowanie pozytywne zdziwienie jak dobry to produkt. Jak ktoś będzie ochotę to pewnie niebawem będzie można poczytać więcej u KFS`a kfs-miniatures.com.
 2. Paka fajek to kawałek profilu oszlifowany i pomalowany. Obicia malowane pędzlem olejne XF 1 i XF10 czasami ich mieszanka.
 3. xmald

  An-2 1:16

  Nadrobiłem zaległości... Wybrałeś samolot, który uwielbiam i to jest piękna robota jak zwykle z resztą. Zasiadam i z utęsknieniem czekam na kolejny apdejt.
 4. Dzięki! Kokpit gotowy, z wyjątkiem naciągów za fotelem pilota (zapomniałem o nich). Obiecuję, że to już ostatni post z kokpitem w roli głównej. Dodałem mapę i rękawice na siedzisku strzelca.
 5. Wielkie dzięki za pozytywne przyjęcie mojego tanka. Plandeka szału nie robi to fakt. Okolicę jarzma działa faktycznie nieco po macoszemu potraktowałem. Jak zrobię podstawkę to wrzucę kilka fotek.
 6. Jadę dalej. Kokpit prawie skończony. Zestawowe pasy zastąpiłem HGW. Nie dosć, że lepsze jakościowo to przede wszystkim bardziej w skali.
 7. Szoferka prawie skończona. Dodałem parę dupereli, jak przełącznik magneta oraz dalsze elementy instalacji paliwowej.
 8. No w końcu mam co pokazać w tym temacie. Jakby ktoś miał ochotę przeczytać moją recenzję kalek to zapraszam: http://www.kfs-miniatures.com/1-32-linen-effect-decals-walnut-woodgrain-aviattic/?fbclid=IwAR0OI9upl7GL0DT2qSA4iCVbalcyITqzU22dm-RIayCkM-31R_h6QNqk9pQ Zrobiłem tablicę i elementy wyposażenia kabiny. Dodałem też śruby i część elementów instalacji paliwowej.
 9. Mój pierwszy czołg, więc proszę o wybaczenie za wszelkie babole i inne takie bo się nie znam. Stara Tamiya + lufa Abera i blaszka Edka Malowany Tamiya, Mr.Color, syfienie to głównie specyfiki MIG. Stwierdzam, że klejenie czołgów bardzo fajne jest 😉 Pacynka dówódcy z Miniart będzie malowana raz jeszcze - bo wyszła słabo. Jakąś podstawkę jeszcze muszę ogarnąć.
 10. Suchoj Su 15 Flagon A Trumpter 1/48 CENA 120 Suchoj Su 7 BKL Smer 1/48 + dodatki: CENA 230 Big Ed4831 Piotty Master 48119 Eduard UB 16 16 648173 Eduard SU 7 Seat 16 648024 Wloty Quickboost QB 515 Sprzedam lub wymienię na: - szmatopłaty w 32 - pancerka w 35 WWI lub Pershing Tamiya - radzieckie lotnictwo w 48 WWII Chętnie odpowiadam na wszelkie pytania. Do cen należy doliczyć wysyłkę PP lub paczkomatem
 11. Trochę do przodu porobiłem duperele i zacząłem sklejać do kupy kadłub...
 12. Dzięki! Jedziemy dalej, większość drewna pomalowana. Teraz będę zabierał się za naciągi wewnątrz kadłuba i drobnicę. Nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem fotkę z linijką...
 13. Data wydania planowana jest niebawem. Jak będę miał jakieś dokładne informację to napiszę. Pierwsze koty za płoty, malowanie drewna i płótna rozpoczęte - standardowa procedura - farby olejne i transparentny pomarańczowy oraz żółty. Staram się różnicować odrobinę elementy konstrukcji i sklejkę. Tak jak sobie na niego patrzę, to kawał bydlaka z niego będzie...
 14. Właśnie dostałem przesyłkę z jeszcze ciepłym próbnym odlewem żywicznym nowego modelu Handley Page 0/400 w 48. Będzie on wydany niebawem przez Copper State Models przy współpracy z Melius Manu . Zestaw to prawie kilogram żywicy, blaszka PE, instrukcja i kalki. Będzie można go zamówić w opcji pre-order w Telford lub bezpośrednio u producenta - Melius Manu. Patrząc na to jak wyglądają elementy, które mam już u siebie można się spodziewać, prawdziewej bestii - rozpiętość skrzydeł to ponad 60 cm. Z przyczyn technicznych, producent pomyślał na szczęście o uzbrojeniu skrzydeł, zastrzałów i goleni podwozia drutem, co pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek. Z wypiekami na twarzy zabieram się zatem do pracy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.