Jump to content

ESEM

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ESEM

  Su-22

  Tak patrzyłem raz jeszcze na te zdjęcia i może faktycznie masz racje. No zasobnik to tragedia . Ale my jesteśmy modelarzami więc poprawienie pewnych niescisłości to chyba nie problem. Ktos kto będzie miał większe ambicje to przecież ma do wyboru Modelswita za nieco wygurowaną cene . A i ten wiekowy suchoj na portalach aukcyjnych osiagał do tej pory nieraz ceny z księzyca. Jak dla mnie w porównaniu z np z Plastykiem czy Panterą to obcja spoko. No chyba że sklepowa cena będzie też via galaktica to wtedy będzie przykro. Ale jestem dobrej mysli.
 2. ESEM

  Su-22

  Podstawa modelu to ja wiem że Bilek wiekowy ale patrzac na foty to przeryty gruntownie . Jesli bedzie na poziomie Migów -21 ,23 KP i w tym przedziale cenowym to co więcej trzeba.
 3. http://www.modelarovo.cz/suchoj-su-22m4-1-72-kovozavody-prostejov/ Chyba nie tylko ja będe z tego zadowolony ?
 4. Grzesiu. Ten egzemplarz co na pudełku jest przedstawiony to jak najbardziej ma prawidłowa szachownice . Oczywiscie jak na tamte czasy kiedy był wyprodukowany i wprowadzony do Sił Powietrznych czyli 1993 rok. Póżniej oczywiście że były one przemalowane. Foty z tamtego okresu nie kłamią i pokazują wygląd śmigłowca tak jak na grafice pudełkowej. Więc nie bądz taki surowy dla Mirage Hobby.
 5. Z tego co mi powiedział pan z Answera w Przeciszowie to Sokół w 1/72 nie predzej niż za dwa lata a inne malowania sokołów w 1/48 w przyszłym roku.
 6. To info Britmodeller . Pierwszy wers to link do strony ale coś nie zafungowało mi i się nie otwiera. Musisz kopiować. Jeszcze kilka fajnych rzeczy ( N.p. Mig-21 MF Fshbed z Edka w 1/72 )
 7. 1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019 Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli ?.
 8. Powiem tak. Jeśli ten Sokół z Answera będzie tak zrobiony jak graficznie ich modele kartonowe a zwłaszcza te ostatnie wypusty ( Migi-21 , Migi-23 ,Iryda itp ) no to bedzie bomba. Ale trzeba pamiętać ze to ich pierwszy model wtryskowy więc zawsze może pójść coś nie tak.
 9. Czyzby wysyp Sokołów ? https://www.facebook.com/Answerkits/?__tn__=%2CdkCH-R-R&eid=ARCjTBjfDg6MnVwGDosAa60NKIUNbjJ5pjLVBHDPyIHnGFJQ5XIoJWlH0X9N7QihIL97Rn7GGPTZHWIf&hc_ref=ARR6joien71r3t-5ctwt_Hjn7IF78pWTQsLXnZM68a8p2h0al1uoJ5_G_auVcLo8dYE&fref=nf&hc_location=group
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.