Jump to content

ESEM

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grzesiu. Ten egzemplarz co na pudełku jest przedstawiony to jak najbardziej ma prawidłowa szachownice . Oczywiscie jak na tamte czasy kiedy był wyprodukowany i wprowadzony do Sił Powietrznych czyli 1993 rok. Póżniej oczywiście że były one przemalowane. Foty z tamtego okresu nie kłamią i pokazują wygląd śmigłowca tak jak na grafice pudełkowej. Więc nie bądz taki surowy dla Mirage Hobby.
 2. ESEM

  mi-17

  https://naforum.zapodaj.net/9ae4a390c527.jpg.html
 3. Z tego co mi powiedział pan z Answera w Przeciszowie to Sokół w 1/72 nie predzej niż za dwa lata a inne malowania sokołów w 1/48 w przyszłym roku.
 4. To info Britmodeller . Pierwszy wers to link do strony ale coś nie zafungowało mi i się nie otwiera. Musisz kopiować. Jeszcze kilka fajnych rzeczy ( N.p. Mig-21 MF Fshbed z Edka w 1/72 )
 5. 1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019 Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli 😂.
 6. Powiem tak. Jeśli ten Sokół z Answera będzie tak zrobiony jak graficznie ich modele kartonowe a zwłaszcza te ostatnie wypusty ( Migi-21 , Migi-23 ,Iryda itp ) no to bedzie bomba. Ale trzeba pamiętać ze to ich pierwszy model wtryskowy więc zawsze może pójść coś nie tak.
 7. Czyzby wysyp Sokołów 😅 https://www.facebook.com/Answerkits/?__tn__=%2CdkCH-R-R&eid=ARCjTBjfDg6MnVwGDosAa60NKIUNbjJ5pjLVBHDPyIHnGFJQ5XIoJWlH0X9N7QihIL97Rn7GGPTZHWIf&hc_ref=ARR6joien71r3t-5ctwt_Hjn7IF78pWTQsLXnZM68a8p2h0al1uoJ5_G_auVcLo8dYE&fref=nf&hc_location=group
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.