Jump to content

ESEM

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. To info Britmodeller . Pierwszy wers to link do strony ale coś nie zafungowało mi i się nie otwiera. Musisz kopiować. Jeszcze kilka fajnych rzeczy ( N.p. Mig-21 MF Fshbed z Edka w 1/72 )
  2. 1/48 - PZL I-22 Iryda resin kit by LukGraph - schemes+test parts - release September-October 2019 Nie wiem czy było ale w razie co od przybytku głowa nie boli 😂.
  3. Powiem tak. Jeśli ten Sokół z Answera będzie tak zrobiony jak graficznie ich modele kartonowe a zwłaszcza te ostatnie wypusty ( Migi-21 , Migi-23 ,Iryda itp ) no to bedzie bomba. Ale trzeba pamiętać ze to ich pierwszy model wtryskowy więc zawsze może pójść coś nie tak.
  4. Czyzby wysyp Sokołów 😅 https://www.facebook.com/Answerkits/?__tn__=%2CdkCH-R-R&eid=ARCjTBjfDg6MnVwGDosAa60NKIUNbjJ5pjLVBHDPyIHnGFJQ5XIoJWlH0X9N7QihIL97Rn7GGPTZHWIf&hc_ref=ARR6joien71r3t-5ctwt_Hjn7IF78pWTQsLXnZM68a8p2h0al1uoJ5_G_auVcLo8dYE&fref=nf&hc_location=group
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.