Jump to content

BRONEK47

Members
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

  1. Cześć. Nie wiedziałem gdzie wrzucić ten temat jak źle wwybralem, przepraszam. Mam problem z modelikiem. Przez jakieś 25 lat "rzeźbiłem" w kartonie. Plastik zaczął mnie kręcić jakiś rok temu coś tam ulepilem i pomalowałem. Interesuje mnie głównie lotnictwo ll wojny. Miałem kolegę który odszedł jakieś 8 lat temu, wiedział że już nieduzo czasu mu zostało i chciał jeszcze zrobić dioramke z tym modelem . Niestety czasu starczyło żeby skompletować dokumentację i farbki. Obiecalem że zrobię to za niego. Jakieś 5 lat temu zatrzymałem się na tym etapie i zielonego pojęcia nie mam w co ręce teraz włożyć. Myślę też o tym żeby odsprzedać/wydzierżawić to komuś kto zrobi to na poziomie do którego mnie jeszcze brakuje eonów pracy. Nie chciałbym tego zrobić byle jak żeby było a serca do pancerki chyba nie mam. Czy może odłożyć niech czeka na wenę? Poradzicie?
  2. Podłączę się do tematu. Da radę rozcieńczyć xf86 leveling thinerem czy lepiej czystą 40%? Nie mam w tej chwili rozcieńczalnika Tamiya i nie mam jak nabyć a jest potrzeba pomalowania . Brak doświadczenia w malowaniu i drugie pytanie, to bardzo zły pomysł żeby malować tym przy uzyciu pędzla?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.