Jump to content

slepy

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About slepy

 • Birthday 05/03/1981

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Occupation
  rencista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK w takim razie sam też spróbuje po tym jak jutro będe malował farbami vallejo air.
 2. Mam takie pytanie. Czy aerograf po farbie vallejo air można myć tamiyą airbrush cleaner? Wiem że nie można vallejo rozcieńczać przy pomocy np. LT ale czy można myć tamiyą airbrush cleaner(ten z różową nakrętką)?
 3. Mam pytanie. Gdzie można jeszcze kupić model master sealer for metalizer??? Bo nigdzie nie ma, więc co w zamian??? Czym można zabezpieczyć metalizer?
 4. Kupiłem właśnie Wamod Airbrush Tools Cleaner do czyszczenia aerografów. Posiadam aerograf Gunze Procon oraz Ultre. Moje pytanie. Czy miał ktoś do czynienia z tym zmywaczem od wamodu??? Nie zeżre mi chromu w moich aerografach? I czy w ogóle jest porównywalny w działaniu np. ze zmywaczami tamiyi i gunze? Sam do tej pory używałem tamiye tą z różową nakrętką.
 5. Wprawdzie nie próbowałem jeszcze filtrów Wildera ale musi być ten pierwszy raz. Wypróbuje ten. Dzięki za pomoc.
 6. Kleje właśnie model jagdpanzer IV i chce go w całości pomalować w dunkelgelb. Jaki zastosować filtr do takiego kamuflażu? Chodzi mi o gotowe specyfiki np. AK albo od Miga.
 7. Mam takie małe pytanie. Kleje p-51 ,pomalowałem go, położyłem kalki, no i położyłem na cały model warstwe gloss lakier bezbarwny od hataka orange line. Na to zastosowałem wash olejny. Chciałbym ten wash zabezpieczyć więc czy na wash olejny moge położyć lakier bezbarwny gloss hataka orange line?? Jest to lakier nitrocelulozowy czy więc nie wymyje mi z linii podziału tego washa olejnego?
 8. OK dzięki. Spróbuje, tylko czy mi to uda się zrobić?
 9. Kleje właśnie P-51 Mustang i chce go pomalować w kolorze srebrnym(czyli aluminium). Skoro samoloty w czasie II wojny światowe w większości były z aluminium(czyli srebrne) to czy jest zasadne robienie preshadingu pod ten srebrny skoro taki kolor ma blach aluminiowa i nic pod nią nie jest?Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłem. Po prostu czy pod aluminiowego p-51 robić preshading?
 10. Może i mam pretensje ale uzasadnione bo jestem bez powodu atakowany. Jak ktoś mnie poniża to się bronie. Ja nie chce się z nikim kłócić, nie mam takiego zamiaru. Dodam że jestem osobą niepełnosprawną i cokolwiek napisałem nie tak to przepraszam.
 11. Tak mam problem z "porozumieniem"... Boże Kochany dlatego jak ja nie lubie polskiego netu bo cokolwiek by człowiek nie napisał i tak będą cię próbować sprowadzić do parteru...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.