Jump to content

slepy

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About slepy

 • Birthday 05/03/1981

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Occupation
  rencista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wprawdzie nie próbowałem jeszcze filtrów Wildera ale musi być ten pierwszy raz. Wypróbuje ten. Dzięki za pomoc.
 2. Kleje właśnie model jagdpanzer IV i chce go w całości pomalować w dunkelgelb. Jaki zastosować filtr do takiego kamuflażu? Chodzi mi o gotowe specyfiki np. AK albo od Miga.
 3. Mam takie małe pytanie. Kleje p-51 ,pomalowałem go, położyłem kalki, no i położyłem na cały model warstwe gloss lakier bezbarwny od hataka orange line. Na to zastosowałem wash olejny. Chciałbym ten wash zabezpieczyć więc czy na wash olejny moge położyć lakier bezbarwny gloss hataka orange line?? Jest to lakier nitrocelulozowy czy więc nie wymyje mi z linii podziału tego washa olejnego?
 4. OK dzięki. Spróbuje, tylko czy mi to uda się zrobić?
 5. Kleje właśnie P-51 Mustang i chce go pomalować w kolorze srebrnym(czyli aluminium). Skoro samoloty w czasie II wojny światowe w większości były z aluminium(czyli srebrne) to czy jest zasadne robienie preshadingu pod ten srebrny skoro taki kolor ma blach aluminiowa i nic pod nią nie jest?Nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłem. Po prostu czy pod aluminiowego p-51 robić preshading?
 6. Może i mam pretensje ale uzasadnione bo jestem bez powodu atakowany. Jak ktoś mnie poniża to się bronie. Ja nie chce się z nikim kłócić, nie mam takiego zamiaru. Dodam że jestem osobą niepełnosprawną i cokolwiek napisałem nie tak to przepraszam.
 7. Tak mam problem z "porozumieniem"... Boże Kochany dlatego jak ja nie lubie polskiego netu bo cokolwiek by człowiek nie napisał i tak będą cię próbować sprowadzić do parteru...
 8. A czy ty masz pewność że wamod jest aceton? Bo ja nie wiem czy jest. Trzeba by sprawdzić charakterystyke Wamodu. Bez tego to możemy sobie tak gdybać.
 9. Chłopie... planuje użyć Wamodu ale nie mam żadnej pewności. Nic takiego nie napisałem. Więc się łaskawie odczep.
 10. Nic takiego nie napisałem. Nie wciskaj mi czegoś czego nie mówiłem bo nie mam zielonego pojęcia czy Wamod zawiera aceton czy nie.
 11. Ale pisałem że ja już acetonu nie będe stosował.
 12. Być może. Trzeba będzie kupić coś lepszego np. ultre.
 13. Skoro zmywacz Wamodu daje rade to problem rozwiązany. Jak tylko będe lakierował Łosia to go użyje do czyszczenia aerografu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.