Jump to content

sdkfz

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

133 profile views
 1. Co to za kije z tyłu i do czego były używane? To jakaś przedłużka anteny?
 2. Ale nie chodzi mi o zestaw aerograf + kompresor tylko o to co pisałeś o jakimś zaworze, wężyku itp. Mam tak: farby Humbrola emanel. Aerograf jakiś około 70 zł dałem za niego na allegro kilka lat temu. Chyba 0.2mm. Jeżeli uda mi się wymienić dyszę to powiedzmy, że aero mam. Kupiłem butlę, żebym miał jak przetestować ten aero po czyszczeniu (przy czyszczeniu właśnie złamałem dyszę). Potrzebuję czegoś co ma być pomiędzy aero i butlą. Nie znam się na ciśnieniowych rzeczach, więc tak jak pisałeś jakaś rurka na pewno, jakiś zaworek. Nie wiem czy jakieś szybkozłączki, przejściówki itp. są jeszcze kon
 3. Czy mógłbyś podać linki do rzeczy, których potrzebuję? Nie chcę kupić czegoś, a później wymieniać. I taki zestaw mi się nada to takiego kompresora z małą butlą czy coś jeszcze trzeba będzie?
 4. Właśnie, że ja bym chciał zrobić samą fakturę drewna, ale malowanie jak reszta czołgu. No może miejscami zdrapana farba będzie
 5. Dzięki, a jak mogę właśnie zrobić taką fakturkę drewna?nakleić kilka warstw taśmy malarskiej i zrobić kilka lekkich nieregularnych linii?
 6. Myślałem, że to jest na zasadzie, że tylko ten wąż pneumatyczny ma być z dwoma gwintami do nakręcania.
 7. Nie. Zarówno w butli jak i w aero jest gwint do nakręcania na niego. W butli jak mierzyłem suwmiarką 10mm, a na aero 9mm.
 8. Hej! Na strychu znalazłem stare klejone przeze mnie figurki. Mam jeszcze do nich blaszki - pasy do broni. Kilka broni i amunicji się zagubiło, ale jest to zestaw premium, więc myślę, że jak znajdę głowy (albo dokupię) to ukończę je. Figurki są w zasadzie sklejone... Proszę tylko o pomoc co i jak mogę jeszcze poprawić przed podkładem. Mam Mr Surfacer 1000 w sprayu. Jeszcze tego nie używałem. Nie wiem czy teraz powinienem przykleić broń i pasy i dopiero podkład, malowanie itd? Część zdjęć nie wyszła 😞 Jednej figurce przegiął się jakiś pręt, który niesie. Nie wiem czy prostując go kleszczykami ni
 9. Wczorajszy postęp. Model chyli się ku ukończeniu Na zdjęciach jeszcze spasowany na sucho. Mam pytanie, czym jest i do czego jest to coś skośne na lewym pancerzu? Na niektórych zdjęciach wydaje mi się, że jest to drewno.
 10. Ciekawy jestem efektu finalnego
 11. Kupiłem to, żeby zobaczyć czy reaktywuje ten aerograf. Jeśli tak to jak się skończy to pomyślę o kompresorze.
 12. Stan obecny modelu. Kupiony gaz Wamodu ma gwint jak na zdjęciu. Mierząc suwmiarką ma on centymetr. Ten w aero bardziej nawet 9mm. Jaki wężyk mam kupić? Jest jakiś standard? Poza tym widziałem na youtube sposób z malowaniem z powietrzem z opony... Na kartce wyszło to nawet ok. Myślicie, że warto spróbować? Część z wydechem nie jest wklejona. Myślę, że zrobię to po malowaniu, to samo z łopatą i kluczem.
 13. Ciekawy jestem jak Ci wyjdzie. Jakie malowanie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.