Jump to content

Mario

Members
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś wzialem się za malowanie tego elementu co zaznaczyłem na zdjęciu, niestety nie bardzo mi wyszedł, nie wiem jak to zrobiłem dysze wyszły super, a to nie. Czym zmyć farbę z modelu żeby nie uszkodzić jego struktury. W ogóle dziś jakoś inaczej mi się malowało farbami metalowymi jak copper rozcienczylem ale strasznie źle pokrywał na szczęście wypróbowałem na łyżce i kartce więc sobie darowałem, wziąłem gotowy burnt metal od AK ale wydaje mi się że aerograf psikal tym płynem a dawał mało tych metalowych drobinek. Jako że się nie udało zrobić tak jak chciałem muszę farbę zmyć z modelu.
 2. Dysze pomalowałem,jak wyszło? Wg mnie dobrze jak na pierwszy raz, zdjęcia jednak trochę przekłamują,starałem się oddać jak najbardziej to jak wyglądają naprawdę i chyba to zdjęcie na tle drzwi balkonowych jest najbardziej podobne do tego jak to wygląda. Kombinowałem różnie, wykorzystałem chyba z 8 kolorów, clear blue jeszcze poprawię bo malowałem ale jakoś zanikł, o ile widać go to na zdjęciach już trzeba się dobrze przyjrzeć.
 3. Gonisz mnie 😀, ja jutro biorę się za dysze
 4. Dzięki powiem ci że składając nawet nie zauważyłem, skupiłem się na wlotach, napewno zaszpachluje. Jutro przyjdą farby, dodatkowe, pomaluje kilka łyżek i dopiero wezmę się za dysze, w czwartek powinny być zdjęcia
 5. Dzięki po raz kolejny. Dalsze postępy wyglądają tak. Nie wydaje się w szczegóły silników bo nie będzie ich widać, pomalowałem Gunmetalem i elementy wentylatora na zielono. Dysze na podkładzie bo zamówiłem kolejne farby do nich, wloty będę szpachlowal.
 6. Dziś użyłem pierwszy raz szpachli Plasto, przy klejeniu wlotów powietrza, nie myślałem że tak szybko wysycha ale to w sumie dobrze, zamaskowałem takie niedolewki plastiku bo robię otwarte wloty i raziło po oczach. Mam w związku z tym pytanie skoro jestem przy wlotach, czy linie łączeniową wloty należy zaszpachlować, czy MiGi tak miały łączone poszycie na wlotach. Nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia od spodu. I czy wykończyć powierzchnie żeby nie było rys, stosowałem blok polerski od paznokci ale przydałoby się coś delikatniejszego? Aha i zdjęcia powyżej już edytowane
 7. To jaki hosting polecacie? Wiem chodziło o zaślepki, w każdym razie zamianę robiłem, montowałem na różne sposoby,pozostaje szlif
 8. Prace idą do przodu, poprawiłem trochę jakość zdjęć przez zbudowanie prowizorycznego namiotu 🙂. Wkleiłem stateczniki pionowe,stery, klapy,kotki i zbudowałem silniki. Swoją drogą zasobniki na flary strasznie wystają, widziałem na zdjęciach że w samolotach są równe że statecznikiem.
 9. A farby to już mam,chyba będą dobre,pytałem kiedyś o nie czy można wykorzystać do malowania bo mi brakowało koloru, i tam są olejne między innymi. Nie wiem jeszcze,ogólnie rakiet chyba nie będę zakładał,same pylony.
 10. Dziękuję, swoją drogą zaczynają wychodzić niedoskonałości modelu, dziury które trzeba wywiercić nie pasują do pylonu tego największego.
 11. Prosiłbym o radę w sprawie lakieru bezbarwnego, jak mam kupić? Bo w sklepie chyba ze 4 rodzaje-błyszczący, matowy,półmatowy,ultra matowy?? Pytanie 2, czy przed nałożeniem panel linera zawsze trzeba pomalować bezbarwnym, mam wrażenie żę jest bardzo klejący i jak wypróbowałem go na pociętej pomalowanej łyżce to wręcz trudno było go usunąć jakby się sklepił z farbą, dlatego pytam czy trzeba pomalować lakierem najpierw, czy od razu wycierać?
 12. Pomalowane na czarno podszybie,przemalowane na inny szary wnęki podwozia, pomalowane przewody,pomalowany nie wiem jak to się fachowo nazywa skrzynka z bezpiecznikami za zagłówkiem fotela,wnęki wklejone,kokpit wklejony, żona wkur....,takie walentynki
 13. Jakim lakierem bezbarwnym malować model MiGa-29, matowym, półmatowym, czy błysk, czym malujecie, bo kolejny zakup muszę zrobić
 14. To na czym stoi HUD, ten wyświetlacz przezierny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.