Jump to content

Mario

Members
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś zabrałem.sie za fotele. Kupa blaszek do pasów i innych.
 2. Zamówiłem te same https://www.mojehobby.pl/products/MiG-29A-ACA-845175.html trzeba czekac
 3. Myślałem że są jedne dysze i takie kupiłem. Podobnie jak model GWH robię bez zbiornika, i bez uzbrojenia,będą tylko pylony. Masz może link do tych dysz? Bo one mi się nie widza, moze kiedyś zrobię model w locie to wykorzystam, a jutro robię zamówienie w sklepie mojehobby, tamte dysze brałem od nich i innych chyba nie było.
 4. Sporo szpachlowania i szlifowania, w porównaniu z GWH to dużo więcej. Dopasowanie kadłuba to była masakra. Trochę przez to opóźnienia, przerobiłem lotki, tzn wyciąłem i pozostawię w pozycji uniesione delikatnie do góry, tak samo jak w modelu GWH, bo robię górne wloty zamknięte a dolne otwarte. Wkleiłem kilka blaszek, i zacząłem grzebać przy dyszach. Mimo że to żywiczne dysze to bardziej podobają mi się te z zestawu GWH.
 5. No i super, dawaj do przodu bo ja już drugiego zacząłem, jutro właśnie za dysze się biorę. Dawałeś clear blue?
 6. Dalej lecimy. Dokończenie kadłuba, pomalowanie wnęk podwozia, rozpoczęcie budowy głównych wlotów powietrza. Przód kadłuba nie jest za dobrze spasowany,są szpary, lub gdzie wystaje. Szpachla i szlifowanie,ale idzie to wyprostować.
 7. Koniec coraz bliżej, generalnie została tylko antena pod wlotem powietrza. Dziś montaż światla czerwonego na górze i na dole wlotu, bąbla, pobudzenie silników, i dysze poprawiłem zgodnie z wcześniejszymi sugestiami że za mało wypalone na jasno. Zdjęcie jednak nie oddało, jest sporo jaśniej w dyszy.
 8. Od razu wziąłem się za wnęki podwozia, odnosząc się do ostatniej dyskusji dziś ciąłem je szlifierka kątową w masce. Poszło dużo szybciej. Ale za to spasować to z resztą modelu to była udręka, ale jakoś poszło, wycinając przednią wnękę o dziwo nic nie uszkodziłem. I tak robota poszła.do przodu.
 9. W międzyczasie przyszły dodatki
 10. Idziemy do przodu, z blaszek zrobiłem zegary kokpitu, skleiłem całość i wkleiłem w kadłub, pomalowałem i nakleilem ta blaszkę pod owiewkę. Wkleiłem górne wloty w pozycji zamknięte.
 11. Czy ta blaszkę się maluje? Idzie pod owiewkę kabiny.?
 12. Nowy zakup, czekałem żeby posklejać lampy i tego bombla, czy mogę też stosować go do elementów fototrawionych? Bo muszę nakleić na zegary druga blaszkę.
 13. Znalazłem, jakby ktoś szukał,.mają sporo kalek, takich co nie widziałem w innych sklepach. https://strefamarzen.pl/pl/searchquery/Mig-29/1/phot/5?url=Mig-29
 14. Czy ktoś się orientuje kogo przedstawia na statecznikach pionowych UB? I czy są kalki, bo ja mam same godło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.