Jump to content

Mario

Members
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mario last won the day on February 13

Mario had the most liked content!

Community Reputation

121 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładny, jaka metodą robione te wszystkie zużycia? Kredki, oleje , lakier do włosów pod bazą?
 2. Czym domowym sposobem nie mając drogich past polerskich ze sklepu wypolerować szybkę, i zlikwidować szef, do tej pory nigdy nie musiałem tego robić, bo modele miały szybki bez szwu.?
 3. Kto podpowie, jest tam linia czy nie, bo ja zaszpachlowalem, na większości zdjęć a przejrzałen setki nie widzę tej linii, ale na.kilku zauważyłem, teraz nie wiem co robić, czy ryć czy nie. Zdjęcia są dobrej jakości więc można powiększać
 4. Ładna 18 tka, natnij tylko tą cienką cześć klapy, bo są to dwie części, inaczej skrzydło się nie złoży
 5. Bardzo ładny, też w swojej 18 tce otwieram dziób
 6. Super, dalej podglądam
 7. @Juffre szpar to by było jakbym nie szpachlował, jedna większa jest na grzbiecie gdzie anteny wchodzą, dociskałem ale miałem wybór albo szpara po szerokości tak jak na zdjęciu, albo szpara po długości tego elementu, szpachlowac tam nie chce bo sporo detali wytrę, a myślę że podkład i farba trochę zmniejszy. Niżej w tym miejscu to odlew , nic tam nie jest łącząne a jest szparka. Myślę też samym surfacerem pędzlem nałożyć i nadmiar wymyć może prowadzić się zmniejszy
 8. Wklejone trochę blaszek, i skrzydła w pozycji złożone. Są też już klapy, jutro dam zdjęcia.
 9. Biorę lakier gx100 na błysk, do tego mat jaki wziąć też gx czy zwykły https://www.mojehobby.pl/products/GX114-Super-Smooth-Clear-Flat.html https://www.mojehobby.pl/products/C182-Flat-Clear-Flat.html
 10. Na filmach widać jak spasowana jest tylna część przy silnikach, generalnie ja chciałem łączenie zaszpachlowac bo na samolocie w tym miejscu nie ma. Pod spodem, gdzie drabina też nie widać w samolocie łączeń, a szpara była dość duża. Dziś jeszcze jedno wypatrzyłem, tu gdzie zaznaczyłem na zdjęciu, tam nie idzie żadne łączenie czy linia podziału, więc już szpachla poszła w ruch.
 11. Może ktoś potwierdzić czy ten lakier gx100 żre kalki, bo chciałbym zastąpić jakimś lakierem tamiye, a na filmach często widzę że stosują gx, dając go właśnie na kalki, nie wiem tylko dlaczego w opisie jest żeby tego nie robić.
 12. Bardzo ładny model, gratuluję
 13. Połówki kadłuba połączone, wyszpachlowane, usunąłem też imitacje świateł formacyjnych odlanych w kadłubie i zastąpiłem blaszkami, wkleiłem też wnękę drabiny.
 14. Dzięki, F-18c na warsztacie, zapraszam do podglądania, relacja jest w dziale
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.