Skocz do zawartości

Revell 1:72 Eurofighter Typhoon - pierwszy samolot


Zajcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na początek Wesołych Świąt Życzę Wszystkim

 

A teraz do rzeczy. Jak to Święta się dostało modelik - ale. Zawsze jest ale...

 

Osobiście moja kariera modelarska zaczęła się od czołgów i tak to szło, a raczej jechało... i jechało potem przerzuciłem się na figurki Warhammera, które miłuje ale nastał dzień w którym dostałem samolot. Ciesze się z niego bo nawet darzę ten samolot dobrą opinią bo dużo się nim latało w grach. Ale od strony modelarskiej nigdy nie sklejałem samolotu i nie wiem gdzie mogę dorobić detalem jak go pomalować jakich technik użyć, więc chciałbym was prosić o wszelkie pomoce naukowe na temat tego samolotu. Jakieś ciekawe zdjęcia detali, które mógłbym samodzielnie dorobić i jakieś ciekawe, ale zarazem proste malowanie. Tego ów samolotu. A więc pomożecie ??

 

Poniżej zamieszczam mini in box. (na dodatek akumulatorki padły w aparacie )

1004789.th.jpg

1004795u.th.jpg 1004794.th.jpg

 

1004793.th.jpg 1004792e.th.jpg 1004791x.th.jpg

 

1004796i.th.jpg

Pozdrawiam Zajcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba małe nieporozumienie.

Publikacja ta została przygotowana przez jednego z kolegów na nPWM i przeznaczona, przez niego do dowolnego ściągania.

Zamieściłem bezpośredni link do publikacji, bo nie chciałem wprowadzać elementu...konkurencyjności obu forów. Być może TO był właśnie błąd .

Moim zdaniem mój link nie był nielegalny (wiem, że na rapidshare roi się od nielegalnych skanów, ale ten link nim nie jest), ale nie zamierzam się wgłębiać w te zagadnienia i akceptuję decyzję administratora. Kto chce, może ściągnąć sobie legalnie i za friko, ładną publikację o Eurofighterze, posługując się oryginalnym linkiem na nPWM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam. Przyznaję, nie sprawdziłem tego linka. Widząc w linku nazwę rapidshare przyjąłem, że to właśnie coś takiego. Tym bardziej, że ostatnio mieliśmy na forum kilka takich przypadków. Warto przy podawaniu takiego linka poinformować o jego legalności. Jeśli możesz wstawić jeszcze raz, to będę wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega Zajcu wyrazi zainteresowanie, to mogę mu przesłać tę publikację emailem. Rapidshare bywa, dla niezarejestrowanych, czasami kapryśny (słynny komunikat "This file can only be downloaded by becoming a Premium member") i trzeba wykazać się cierpliwością i upierdliwością w downloadzie za "bóg zapłać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie skleiłem tylko fotele i na razie stoi bo muszę się wybrać do sklepu po farbę a,zdjęcia zawsze mi się przydadzą tak więc wysłać swój email na PW czy dasz link jeszcze raz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... Zdjęcia dam za chwile ale wpadłem na pewien pomysł Jestem na posiadaniu nieskończonej dioramki o wymiarach około 40 x 40 lub więcej mam też helikopter cobra Tamii w tej samej skali 1/72 który został zdeptany przez mojego starszego brata - przez przypadek, cóż zdarza się Więc tak dioramkę mam rozwaloną cobre mam i ten samolot który chyba niezbyt mi idze ponieważ ja czołgowy jestem tak więc co Wy na to aby przedstawić Cobre i Typhona rozwalonych gdzies na ziemi wrytych czy coś ?? Za chwile dam zdj tego wszystkiego.

 

EDIT:

dioramka posiada nawet worki z piaskiem bo miała to być baza na pustyni. Tylko teraz Specjaliści czy da sie to jakos połączyć ??

 

1004822.th.jpg 1004821.th.jpg

 

1004816t.th.jpg 1004815.th.jpg 1004817c.th.jpg

 

1004818h.th.jpg 1004819.th.jpg 1004814.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.