Skocz do zawartości

Jagdpanzer IV L/70 ( 1:35 Dragon)


wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Parę miesięcy temu porobił mi się taki oto Jagdpanzer IV L/70 z Dragona. Praktycznie bez waloryzacji- lufa aluminiowa była w zestawie,jak również gąski z pojedyńczych ogniw. Przerobiłem tylko włazy na otwierane i wszystkie zaczepy wokół pojazdu wymieniłem na przelotowe ( wykonałem je z cieńkiego drutu ). Ślady eksploatacyjne postanowiłem zaznaczyć dyskretnie, bez wielkich obić i otarć.

rewidokzobraz038th3.th.jpgrewidokzobraz039dj5.th.jpgrewidokzobraz040ix1.th.jpgrewidokzobraz041yd6.th.jpg

rewidokzobraz042de5.th.jpgrewidokzobraz043pv5.th.jpgrewidokzobraz044fa9.th.jpgrewidokzobraz045dg7.th.jpg

rewidokzobraz046vx5.th.jpgrewidokzobraz050zz3.th.jpgrewidokzobraz051wg8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go tam troche pobrudził,ale i tak model niezły.

 

 

A po co moze on wyjechal dopiero z lini montazowej

Mnie sie tam podoba wlasnie taki czysty

Hmm,z tego co mi wiadomo to po wyjeżdzie z fabryki pojazdy były pomalowane tylko kolorem bazowym-w tym przypadku musiał to by być dunkelgelb,kamuflaż nanoszono dopiero w jednostce,gdzie pojazd służył Model całkiem niezły,podoba mi się,tylko powiedziałem co ja bym w nim zmienił,nie każdy musi sie z tym zgodzić(Ja lubie robić modele,które są akurat dosyć mocno zabrudzone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny,może sie podobać się, ale rury wydechowe nieokopcone?. No chyba, że jeszcze silnika nie zapalili w fabryce. Wojtek, jeśli chodzi o kamo to jestem Twoim fanem jednak brakuje mu tylko jakichś zardzewiałych obić i błotka na gąsienicach.Wtedy byłby doskonały.( Spróbujesz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model , i bardzo mi się podoba że nie wygląda jak by stał na poligonie 15 lat lub pretendował do występu w reklamie proszku do prania.

Aż miło popatrzeć. Tylko rury wydechowe wyglądają jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obicia są. Po prostu kliknij w zdjęcie.

 

brakuje mu tylko jakichś zardzewiałych obić i błotka na gąsienicach.Wtedy byłby doskonały.( Spróbujesz?)

raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele modeli mam utrwalone w wersji "warsztatowej". Ale nie ma problemu- za kilka dni wrzucę tu wątek KT Porsche - od warsztatu do finału. A ty kiedy pokażesz coś z warsztatu?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za los ,taki los mieć czerwony nos . Nos który swieci wystraszy wszystkie dzieci . Taki los mieć czerwony nos ,kóry w ciemnośći świeci rozjaśnia mrok i świeci(to z bajki o Rudolfie czerwononosym ) . A tak na poważnie to mi też tego brakuje ale co zrobić taki los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe "tyż go mom" :p

Miałeś już do czynienia z płytą górną nadbudówki? U mnie nie pasowała :/

I jeszcze te nieszczęsne narzędzia odlane w płycie nadsilnikowej :/

Btw mój dostanie przedział silnikowy robiony od podstaw

poozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś już do czynienia z płytą górną nadbudówki? U mnie nie pasowała

Jeszcze ten etap przede mną.

I jeszcze te nieszczęsne narzędzia odlane w płycie nadsilnikowej

Przyjżyj się jeszcze raz. One nie są odlane na płycie, tylko są w ramce umieszczonej w otworach płyty. Przynajmniej w moim modelu tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.