Skocz do zawartości

M-Model - zapowiedzi / nowości


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

O ostatnim modelu czołgu z firmy M-Model pisałem w tym poświęconym Renault FT 1917 wątku.

Dzisiaj o nowościach M-Model. W tym roku ukażą się trzy pancerne nowości, a mianowicie dwie dioramy i jedna figurka w skali 1/35 wykonane z żywicy.

 

1. Francuscy czołgiści z modelem FT 1917

 

MModel_Fr_Czolgisci_00.jpg

 

2. Niemiecki czołgista (strzelec pokładowy niemieckiego czołgu A7V)

 

MModel_Niem_Czolgista_00.jpg

 

Mogę śmiało powiedzieć, że modele i figurki biją na głowę innych producentów figurek i modeli pojazdów z żywicy. Jest to czysta przyjemność.

Wkrótce zaprezentuję własny in-box FT 1917 i niemieckiego grenadiera z I W.Ś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę śmiało powiedzieć, że modele i figurki biją na głowę innych producentów figurek i modeli pojazdów z żywicy. Jest to czysta przyjemność.

Wkrótce zaprezentuję własny in-box FT 1917 i niemieckiego grenadiera z I W.Ś.

 

Wydaje mi się że mało widziałeś żywicznych zestawów skoro taką opinię prezentujesz, nie wspominając o figurkach. Jeszcze taki jeden mały fakt skoro napisałeś że są to zapowiedzi to na jakiej podstawie stwierdziłeś że te zestawy są takie niedoścignione jakością ? Na podstawie zdjęć tu prezentowanych ? Jeżeli tak to lepiej tego nie komentować, chyba że pozostaje jedno wyjście - pracujesz w tej firmie albo jesteś jej opłacanym propagatorem w co raczej wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ritter - jak byś czytał uważnie, zauważyłbyś że skala72 odnosi siędo FT-17 i grenadiera z I WŚ i stąd wyciąga daleko idące wnioski.

 

Rzeczywiście źle może zrozumiałem. Wydawało mi się że autor odnosi się do zapowiedzi a nie zestawów, które chyba posiada. Warto zwrócić uwagę że Skala pisze w liczbie mnogiej a przecież posiada tylko jeden pojazd i figurkę dlatego odniosłem się do stwierdzenia że pisze na wyrost. Podsumowując jak dla mnie to trochę źle to wszystko sprecyzował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ritter, mam model i jedną figurkę, ale oglądałem inne produkty M-Model oraz produkty innych producentów. Figurki(a) oraz FT skleja się i maluje inne trzeba ogradować, piłować itd i nie zawsze będzie wszystko ok. Sam pewnie wiesz jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.