Skocz do zawartości

MERCEDES ( FUJIMI )


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Bezbarwny jak dobrze pójdzie to dzisiaj położę

 

A co to tego wspólnego projektu nie dobry pomysł jest na pewno się kilku chętnych znajdzie tylko trzeba ustalić na jakim modelu by się pracowało najlepiej taki co jest dostępny i niedrogi żeby każdy kto chciał by wziąść udział to mógł by go kupić bez problemu i najlepiej by było jakby to był model plastikowy

Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bezbarwny jak dobrze pójdzie to dzisiaj położę

 

A co to tego wspólnego projektu nie dobry pomysł jest na pewno się kilku chętnych znajdzie tylko trzeba ustalić na jakim modelu by się pracowało najlepiej taki co jest dostępny i niedrogi żeby każdy kto chciał by wziąść udział to mógł by go kupić bez problemu i najlepiej by było jakby to był model plastikowy

Takie jest moje zdanie

Czytałeś to co napisałeś ? Może zaczął byś wstawiać znaki interpunkcyjne ? Następnym razem będę kasował takie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to tego wspólnego projektu nie dobry pomysł jest na pewno się kilku chętnych znajdzie tylko trzeba ustalić na jakim modelu by się pracowało najlepiej taki co jest dostępny i niedrogi żeby każdy kto chciał by wziąść udział to mógł by go kupić bez problemu i najlepiej by było jakby to był model plastikowy Smile

Takie jest moje zdanie

Zastanawiam się czy nie założyć tematu w dziale projektów grupowych, wszyscy mogliby się tam bez problemu wypowiedzieć i złożyć jakieś propozycje. No może na weekendzie coś zrobię, bo trzeba w końcu ruszyć z jakąś inicjatywą

A nad pisownią to rzeczywiście popracuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle wygląda, zrób jeszcze kilka fotek w dziennym świetle, będzie można jeszcze lepiej ocenić No niestety tak jak już kiedyś mówiłem zbiera się kurz, chyba jakoś będziesz musiał się z tym pogodzić. Nie zapomnij też podmalować ramek na matowy, albo ewentualnie jakiś chrom.

pozdrawiam Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do metalicu to byly nawet jeden stoi w Mercedesie w Monachium czarny metalic. Psiknoles pewnie bezbarwny samochodowy bo widac zaraz jak sie ladnie ulozyl tylko, ze zalales przod maski dokladnie tam gdzie sie laczy z atrapa. Co do lamp to mi osobiscie sie to nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedziałem i nie wiałem co robić więc złożyłem sobie silnik od merca

Od razu mowie on jest ze zwykłej wersji merca 190E z firmy revell

 

FOTKI:

68199142187133112557.jpg

85126401585726771748.jpg

00100256500707578397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupio Jakiej farby użyłeś na pomalowanie atrapy, wydaje mi się że za słabo się świeci. Może to tylko światło się odbija, ale chyba maznąłeś maskę w okolicy atrapy, po prawej stronie (patrząc od przodu)

Aha i pomaluj żaróweczki na trochę ciemniejszy kolor niż klosz, ładny efekt będzie

 

Ps. Zapraszam do udziału w głosowaniu na projekt grupowy, pamiętam że Kolega wyrażał zainteresowanie.

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=20624&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.