Skocz do zawartości

Toyota Corolla AE86 Levin


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do felg to zostaw całe białe, lub daj na czarno tylko pas miedzy rantem, a zewnętrzną częścią ramienia (tam gdzie ramie dotyka obręczy)

Czekam z niecierpliwością na dalsze postępy

Pozdro Bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie!

Felgi chyba zostaną całe białe, nie będę z nimi kombinował.

Vybor89 - jak będzie w miarę dobre światło jutro to porobię foty ale telefonem bo aparatu akurat nie będę miał przez dłuższy czas...

Peace bro

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę panowie, zła wiadomość...

Nie mam aparatu a telefonem foty wychodzą po prostu dupackie...

Aparat będę miał za ok półtora miesiąca jak siostra wróci z praktyk (wzięła aparat ze sobą) więc albo porzucę model na te półtora miesiąca, albo będę sobię dłubał a foty zrobię dopiero jak będę miał aparat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęciami powalczę w sobotę z rana bo z roboty wracam o ok 16 więc już takie dobre światło nie jest...

Będę się starał pokazywać wszystko na bieżąco ale co z tego wyjdzie to nie wiem i nic nie obiecuję.

Oby się udało!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów!

Nadszedł ten jakże piękny i oczekiwany czas na aktualizację

Lecim z koksem:

S6300347.jpg

S6300348.jpg

S6300351.jpg

S6300350.jpg

S6300352.jpg

 

 

Kasta jest gdzieniegdzie przeszlifowana na mokro, będą jeszcze małe poprawki, zderzaki są w lakieirni jeszcze. Podwozie jest jeszcze nie ruszone. Komora silnika nie jest w wersji ostatecznej, dojdzie parę elementów a inne będzie trzeba pomalować, silnik nie jest zamocowany na stałę. Na koniec wrzucę też rozpórkę przednich kielichów i akumulator.

 

Sesja była możliwa dzięki uprzejmości kolegi Vybor89, który wspomógł mnie aparatem

Dzięki bro!

 

Bokiem albo wcale!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki są w lakierni jeszcze

Hehehe.... a ja je już widziałem :P

I zapewniam, że wyglądają super Tylko czekać na ich foty.

 

 

Sesja była możliwa dzięki uprzejmości kolegi Vybor89

 

Nie ma za co Własnemu bro bym nie pomógł? To był zaszczyt zobaczyć tego klasyka na żywo

 

Polecam się na przyszłość.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No Bro. Czekamy na nowe porcje fot

Mam nadzieję, że na koniec efekt będzie miazga jak każdy twój model.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam nadzieję, że na koniec efekt będzie miazga jak każdy twój model.

 

Pozdro

 

Ale słodzisz

 

Czas na foty

Karoseria została poprawiona czarnym kolorem, wszystkie uszczerbki zostały wypełnione.

Ze zderzakiem prezentuje sie tak:

Zdjcie0057.jpg

 

Komora silnika jest już prawie gotowa, pozostaje pomalować rozpórkę:

Zdjcie0055.jpg

 

Podwozie otrzymało pomalowany wydech oraz mój pierwszy w życiu delikatny wash, tragedii nie ma i wygląda to w miarę dobrze, na szczęście model będzie stał na własnych kołach

Zdjcie0056.jpg

 

 

Zawieszenie jest w fazie produkcji i malowania

We wnętrzu pozostało nakleić kalkę z zegarami i pomalować kierownicę z kolumną i pedały.

Za namową kolegi Vybor89 zdecydowałem się na drzwiach autka namalować japońskie napisy podobne do tych z AE86 Initial D jednak moje będą miały inne znaczenie

Napis będzie taki ----> ドリフトマシン czyli drift machine

Do tego pozostaje położyć na kastę parę kalek z oznaczeniami i może zrobić jakąś bardzo skromną listę płac

 

 

A więc byłoby na tyle!

Pozdrawiam!

 

PS: Foty robione fonem więc wybaczcie jakość

 

Bokiem albo wcale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową kolegi Vybor89

Jasne. Jakby co to cwaniak zwali wszystko na mnie :P

Model widziałem w realu i przyznaję, że wygląda świetnie. Szczególnie zwaloryzowana komora silnika.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis będzie taki ----> ドリフトマシン czyli drift machine

Całkiem niezły pomysł napis będzie na białym czy na czarnym?

Skąd wziąłeś te japońskie litery i tłumaczenie? Pytam bo na swojej Suprze jakiś planuje, ten który jest na obrazku wziąłem z instrukcji Laughing

Wiadomo zawsze lepiej żeby jednak coś sensownego oznaczał

Może daj jeszcze czarnego wascha na silnik, fajnie by detale wyszły, zwłaszcza że już podwozie zrobiłeś.

Czekam na dalszy postęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis będzie na drzwiach nad czarnym paskiem czyli na białym mniej więcej na wysokości klamki. Ten napis wziąłem z translatora google Wchodzisz w google i po prawej masz "Narzędzia językowe" wybrałem sobie z jakiego języka na jaki ma tłumaczyć i już

 

Co do reszty to wszystko jeszcze będzie poprawiane lub dopieszczane więc bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze na ostatnim zdjeciu ostrosc jest zlapana na poduszczce po lewej stronie a karoseria jest nie ostra.

 

Dokładnie. Fotki trochę uniemożliwiają dokonania dokładniejszych oględzin

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.