Jump to content

Vybor89

Members
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vybor89

 • Birthday 05/08/1989

Personal Information

Recent Profile Visitors

310 profile views
 1. Powodzenia w budowie ;-) Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 2. GTO od MPC - Alledrogo Hemi + Camaro - Stary dobry wujek Sam + Ebay Wreszcie mam najważniejsze dla mnie Muscle więc mogę poświęcić środki na budowy modeli, a zakupy zepchnąć na dalsze tory. Zaraz po wypłacie kończę zaczęte projekty ;)
 3. Witam. Przedstawiam moje najnowsze nabytki: 1) Plymouth HEMI' Cuda 1971 Revell 1:24 Zawartość pudła: Koncept: Dodatkowe "żebra" Instrukcja: 2) Chevrolet Camaro SS Baldwin Motion 1969 Revell 1:25 W środku można znaleźć: Mała zajawka: Instrukcja: Jakość modeli typowa dla Monogramu (przepaki) Cała obecna kolekcja klasycznych Muscle Car'ów:
 4. Witam. Przedstawiam mój najnowszy nabytek: Pontiac GTO z 1972r w skali 1:25 firmy MPC Zawartość opakowania: Instrukcja: Drobne nadlewy, ślady po wypychaczach, opony z gumy jak u Aoshimy (dla mnie szok, spodziewałem się twardej jak głaz gumy jak w Revellowskich Muscle) Mimo to jak na razie wrażenia pozytywne, co do spasowania i reszty wad/zalet - się okaże.
 5. Moim zdaniem dużo lepiej, no i będzie się komponować z wnętrzem
 6. Spoko ;) Zawsze do usług
 7. Jak dla mnie elegancko i z klasą. Kolejny świetny model. Czysto bez przesadyzmu, cieszę się, że zrobiłeś jednak "krzaczki". Pasują do tego modelu jak i dokładki. Efekt końcowy: Super Pozdro Bro
 8. Cóż, nie żałuję odsprzedaży... "Sir Lancelot" trafił w szalone, a zarazem właściwe ręce. Wnętrze fajne aczkolwiek psiknął bym je matem. Co do malowania kasty fajne, zmieniłbym tylko czerwony na niebieski. Pasowało by elegancko do wnętrza. Czekam na fotki gotowego paint job'a Pozdro Bro!!!!
 9. http://www.motortopia.com/car-pictures
 10. Jak dla mnie Impreza na tych felach prezentuje się extra. Trzymam kciuki za powodzenie projektu i czekam na dalsze "updejty" Pozdro.
 11. Thx. Na razie prace wstrzymałem gdyż naszła mnie wizja na Chevelle które jest już na ukończeniu.... trafi później do Projektu Tuning Dla zainteresowanych: http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=514610338&albumId=897860
 12. Przedstawiam kolejne cudo amerykańskiej motoryzacji w mojej kolekcji: Plymouth GTX 1971 Revell 1:24 Zawartość pudła: Instrukcja: Zarys przyszłego projektu:
 13. Nadal po głowie Ci chodzi zdjęcie tych pasów na przepięknym tle :P Sparco też pasują, wnętrze od razu bogatsze i dostało bardziej rasowego klimatu. Czekam na koniec prac.
 14. Na to liczymy Bro! Na mega pozytywny opad szczęki. Powodzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.