Skocz do zawartości

Scania T142 M Roadrunner by truckertom:)


truckertom

Rekomendowane odpowiedzi

Moj pomysł to mniej wiecej coś takiego:

 

Z tym ze moja bedzie miala wiekszy polysk, jakies kalki, orurowanie chromowane z przedu, ciekawsze felgi i pare elementow moze uwydatnione:)

 

 

Może czerwono krwista rama ? Myślę że z czarnym i chromami będzie to fajnie wyglądać

 

A teraz mogę moją propozycje zilustrować:

3530431.jpg

Źródło: http://teamsorlandet.diskusjonsforum.no/teamsorlandet-about1061.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze piękna:) Wilekie dzieki Bodzio, wlasnie mniej wiecej cos takiego mialem w mojej wyobrazni z tym ze moja bedzie jednak troche inna, i pewnie nie wyjdzie tak fajnie jak ta, ale zrobie wszystko co w mojej mocy .

Powiedzcie tylko co myslicie o kolorze ktory wybrałem na ramę. Bo jutro moze ja pomaluje i ruszam dalej z praami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie tylko co myslicie o kolorze ktory wybrałem na ramę. Bo jutro moze ja pomaluje i ruszam dalej z praami:)

Po wymieszaniu farbki kolor będzie zupełnie inny od tego, który widać na dnie butelki. Aby sprawdzić jak to bedzie wyglądać musisz rozcieńczyć i dobrze wymieszać farbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam Panowie . Po baaaaaaaaardzo dlugiej przerwie (półtora roku) wracam do modelarstwa, stęskniony niesamowicie za dłubaniem w plastiku . Przerwa była spowodowana najpierw matura, potem prac, potem studia zaoczne plus praca i tak zchodziło, ale w szkole trochę się poluźniło i oto jestem . Odkopałem wszystkie graty modelarstwa, miotacz powietrza w postaci mojej samoróbki ruszył odrazu (zbiornik nadal trzymał ciśnienie które zostawiłem mu półtora roku temu:) ). Aerek był w troszke gorszym stanie, kiedys bałem sie go rozebrać ale teraz jako 1/2 inżyniera mechanika zdecydowałem się go rozebrać, bo wydawało mi się że daje zbyt małe ciśnienie w porównaniu do tego co dostaje, jak się okazało iglice wyjąłem z ogromnym trudem, taka brudna, ale całość moczy się już w cleanluxie.

Model oczywiście nie ruszony w porównaniu do stanu sprzed półtorej roku a więc jest tylko sklejona rama z paroma elementami, w najbliższym czasie dostanie ona kolor, malowanie modelu będzie takie jak wyżej zaproponował kolega Bodzio, a więc czarny z czerwoną ramą i chromami .

Jest to mój drugi model, pierwszy spotkal się z bardzo pozytywnymi opiniami od was jak na pierwszy model co strasznie mobilizuje mnie aby porządnie przyłożyć się do tego modelui obiecuje że zrobie wszystko aby był jaknajlepszy . A więc do dzieła. mam nadzieję że będziecie śledzić moje poczynania i skutecznie poprawiać moje błędy . I odrazu prośba o pomysł na malowanie silnika:).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.