Skocz do zawartości

Chevrolet Corvette C6 LMGT1 Revell 1/25


Liteonit1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowiłem założyć warsztat Corvetty C6 z Le Mans 24 Hours lub ALMS po tym jak ktoś mi powiedział żebym coś takiego zrobił ;] Modelik zainspirował się u mnie po dość udanym moim pierwszym modelu którym był AUDI R10 TDI, jednakże teraz mam zamiar zrobić kompletnie identyczny model jak było naprawdę - czyli malowanie i wszystko tak jak ma być. Materiały mam potrzebne do tego, ale nie obędzie się od waszej pomocy.

Na sam początek postanowiłem zrobić w tym przypadku obowiązkowego In-Box'a. No to zaczynamy Warsztat:

 

Pudełeczko:

Corvette.jpg

 

Instrukcja:

Corvette1.jpg

Corvette2.jpg

 

Kalkomanie:

Corvette3.jpg

 

Karoseria, podwozie i "szkło":

Corvette4.jpg

 

Klatka bezpieczeństwa oraz deska rozdzielcza:

Corvette6.jpg

Corvette7.jpg

 

Elementy układu jezdnego, wydechowego oraz karoserii:

Corvette5.jpg

 

Na koniec pierwsze porównanie z Corvettą starszej generacji:

Corvette8.jpg

 

Na razie to na tyle. Chciałem tez uprzedzić, że owy warsztat nie będzie prowadzony w pionującym tempie. Aktualizacje będą przychodzić z czasem na spokojnie. Mam teraz przeprowadzkę i jak na ironię w wakacje nie mam czasu ;))

Puki co myślę, że mi pomożecie w tworzeniu tego legendarnego auta ( mojego ulubionego ) Oraz żeby wyszedł jak najlepiej. Prosiłbym o zdjęcia Corvetty tej że z 2005 i 2006 Le Mans 24 godziny i American Le Mans Series. Z góry dzięki i... do roboty

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynasz temat to pokaż chociaż, że coś zrobiłeś, bo zdjęcie pudełka to jeszcze nie warsztat. A in box wrzuć do odpowiedniego działu.

A poza tym kibicuje ci bo sam mam na ukończeniu ten model. Sklejało się przyjemnie . Poza jednym ubytkiem przy przednim nadkolu wszystkie części ładnie pasowały. Tyle, że ja robię go w wersji "pomysł własny". Powodzenia i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.