Jump to content

Bartek.X

Members
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Świdnica
 • Interests
  modelarstwo, piłka nożna
 • Occupation
  uczeń; modelarz
 1. Trochę ponarzekam, bo do wykonania nie można się przyczepić ! Popieram makinena - takie ładne przejście kolorów zamalowane na czarno, a na masce śmiało można było trochę go pokazać . Tak czy siak, model na pewno będzie świetny, trzymam kciuki, żeby wystarczyło czasu !
 2. Piękne są! Chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia całej kolekcji z podziałem na DTM, WRC itd. Może da się załatwić ?
 3. Może lepiej obróć boisko i niech kosz będzie przy murze, wtedy zyskasz na szerokości. Albo całkiem to poprzestawiaj i niech siatka będzie na dłuższym boku podstawki, a mur na krótszej. To takie luźne pomysły, bo najlepiej byłoby ją po prostu powiększyć . Działaj dalej, kibicuję !
 4. Jak on taki zżarty, to nadkola chyba powinny być w szczątkowym stanie?
 5. Widać sporo niedbałości przy maskowaniu przejść kolorów elementów przed malowaniem (zwłaszcza we wnętrzu). Stylistycznie zupełnie nie mój gust. Kalka na klapce wlewu paliwa pasuje bardziej do hondy parkującej pod remizą w sobotni wieczór, ale w sumie czemu ktoś miałby nie parkować tam r34 ? Tak czy siak - gratuluję kolejnego skończonego modelu i czekam na następny warsztat !
 6. Te maty pod maską nie wyglądają zbyt dobrze, bo są wypukłe, a takie maty są zwykle pod ożebrowaniem maski, więc nie powinny wystawać. Mniej więcej jak tu: http://images.forwallpaper.com/files/images/7/7fca/7fca6c54/522159/1967-chevrolet-nova-ss-350.jpg Myślę, że da się to poprawić . Wrzucam link, bo zdjęcie jest duże, a nie ogarniam miniaturek .
 7. Problem leży w grubości opon - takie balony w ferrari to byłby grzech! Przez to felgi wydają się malutkie, a przy czarnych tak bardzo się to nie rzucało w oczy. Spróbuj delikatnego łosza + hamulce może jakoś to 'przyćmią'. Powodzenia ;)!
 8. Kolor tych felg nie bardzo wg mnie pasuje - moim zdaniem fajnie byłoby nawiązać kolorystyką do byków redbullowskich ;) . No i najważniejsze - będzie puszka jak na słynnych mini?
 9. Mnie te koła tu nie leżą. Myślę, że jest wiele wzorów, które lepiej pasowałyby do tak eleganckiego i jednocześnie sportowego samochodu .
 10. Równie, a nawet bardziej widocznych. Maska w modelu jest inna, niż ta w samochodzie, na którym się wzorujesz.
 11. Specjalistą od ciężarówek nie jestem, więc od strony technicznej się nie wypowiem. Bardzo podoba mi się za to malowanie! Świetnie dobrane kolory, gdybym kiedyś miał robić ciężarówkę, to chciałbym ją podobnie pomalować . Czysto, ładnie - świetny model!
 12. Koledze chodzi o pomalowanie szczegółów przed kalkami, a nie o całą budę. Też sądze, że byłoby łatwiej najpierw całość pomalować, potem uszczelki itp., a na końcu kalki, no, ale co kto woli .
 13. Buda taka brudna, a spód to czyścioszek. Poza tym nie wyobrażam sobie tak brudnych szyb, od czego są wycieraczki? Ogólnie to mój pierwszy model jest podobny, z tym, że pomalowany. Przy kolejnych będzie lepiej, tylko trochę więcej cierpliwości i dbałości o detale i będzie miód.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.