Skocz do zawartości

KURSK 1943\T-34


SAMSON

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to to "coś" faktycznie wygląda na robione w 3,5 godziny. Mam jedno pytanie. Po co? Po co robione to było w 3,5 godziny?

Czy ktoś Ci już powiedział, że modelarstwo to nie robota na akord?

Tym sposobem zrobiłeś byle jaki model, na równie byle jakiej podstawce ( i nie bluźnij nazywając to dioramą) a całość okrasiłeś równie byle jakimi zdjęciami. A wszystko to w 3,5 godziny. Pogratulować. Tylko czego?

I jeszcze jedno. Żeby zrobić dobrą dioramę to trzeba umieć zrobić dobry model, dobre figurki i równie dobre otoczenie.

Proponuję Ci abyś zaczął od punktu pierwszego.

Może to brutalne co napisałem ale ktoś musiał Cię sprowadzić na ziemię.

Pozdrawiam kapral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki. Jest wiele udanych dioram na tym forum, które zazwyczaj mają o wiele mniej komentarzy niż produkt z tego tematu. Czy naprawdę musi być tak, że największe zainteresowanie budzi jeżdżenie po kimś? (nie wnikam słuszne czy nie). Co kolega stworzył każdy widzi, on sam pewnie też, nie warto robić zadymy, lepiej pomóc innym w ich pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.