Jump to content

Seb

Members
 • Content Count

  2,467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seb last won the day on January 19

Seb had the most liked content!

Community Reputation

67 Excellent

Personal Information

 • Location
  Pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To są Friule? Jeżeli tak to coś nie pykło z domestosem😁 A model jak i zdjęcia w twoim stylu, czyli słabo.
 2. Tak się podpaliłeś tym zimmeritem, że samo składanie modelu traktujesz prowizorycznie. O lufie i wspornikach zapasowych ogniw wspomniałeś, ale to nie wszystko. Krzywo wkleiłeś kołki do podnoszenia wieży. Km za mocno wystaje z wieży. Między dachem wieży a ścianą widoczna jest szpara. Te ślady po trafieniach słabo wyglądają. Więcej uwagi przykładaj do montażu, nie ma co na początku kozaczyć z zimmeritem, blachami itd.
 3. Kolejny afrykański Tygrys z nietypowym wyposażeniem::
 4. Domestos + ocet był dobry jak nie było odpowiednich szuwaksów. Specyfik AK bije na łeb tą domową mieszankę, która rzeczywiście mi kiedyś "zjadła" druciki. Co prawda Frilule od jakiegoś czasu mają druciki z innego stopu, ale po co się bawić tym trującym syfem? Jedna butelka AK Metal Burnishing (ok 29 zł) spokojnie wystarcza na komplet gąsienic nawet do Tygrysa i jeszcze sporo zostaje. Cały myk polega na tym żeby gąsek nie zanurzać w płynie tylko nanosić płyn pędzlem na metal. Oczywiście można bawić się w malowanie metalowych gąsienic, ale to kupa roboty, trzeba jeszcze na każde ogniwo czy zęby
 5. Jest jeden typ na YT, który jara się tym badziewiem.
 6. Akurat błotniki przednie czy tylne to ostatnia rzecz jaką wymieniam na blachę. No chyba że miałyby być uszkodzone, czy podniesione.
 7. Jeszcze nie wiem, wygląda to bardzo delikatnie, ale na filmikach sobie radzą. Mnie co innego zastanawia. W zestawie są mocowania lin na tylnym pancerzu i wydają mi się za małe. Dopiero latem będę testował.
 8. No dla mnie zestaw idealny i dlatego kupiłem Do Shermanów jest też.
 9. Ja pisałem, że nie ma co przesadzać z tą fakturą. A przy okazji co wy na to:
 10. No z tym "tapowaniem" to ja bym nie przesadzał. To nie Ruski sprzęt i w tej skali to raczej powinno to być praktycznie nie widoczne. A swoja drogą to zawsze mnie zastanawiało czemu Tamiya w fakturę stali walcowanej zabawiła się tylko na bokach wiezy?
 11. A ja sobie nie wyobrażam Tygrysa na wagonie w normalnej konfiguracji. Musi być na wąskich gąskach i mieć szmaty na lufach😛 A najfajniej prezentowałby się Mid z lufą na wsporniku.
 12. To dobrze bo są ..ujowe. Transportowe ma w swoje ofercie Friul. A tak swoją drogą to jak na taki fajny projekt wybrałeś słaby model. Tzn dużo pracy cię czeka przy tej Tamce.
 13. No właśnie ejstem ciekawy jak sobie poradzisz z zawieszeniem transportowym?
 14. Ja to bardziej off-road Mam rower crossowy, a w tym roku o ile zaraza się skończy dołączyć ma już rasowy rower mtb.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.